21 Nisan 2018, Cumartesi


> Fenerbahçe > Diego Ribas, takımı bütünleştirdi!

Diego Ribas, takımı bütünleştirdi!

Geçtiğimiz sezondan bu yana Fenerbahçe'de bir türlü gerçek kimliğini ortaya koyamayan Diego, karşılaştığı protesto sonrasında takımın da bütünleşmesini sağladı.


03 Mayıs 2016 02:03

Diego Ribas, takımı bütünleştirdi!

Geçtiğimiz sezondan bu yana Fenerbahçe'de bir türlü gerçek kimliğini ortaya koyamayan Diego tribünleri ikiye böldü. Brezilyalı oyuncu Vitor Pereira tarafından oyuna alındığında tribünlerden tepki aldı. Bu tepki üzerine Gökhan Gönül tribünlere tepki koydu. Diego ise Gönül'e "sen karışma" tepkisi verdi. Tam da bu sırada Volkan Demirel yardımcı antrenöre, "şu tribünlere bir çeki düzen ver" anlamına gelen sözler geldi. Bu sırada tribünler Diego lehine tezahürata döndü. Brezilyalı alkışlarla cevap verdi. Gerginlik bu şekilde bir kenetlenme ile çözüldü. Maç sonunda tribünler tüm takımı sahaya devam ederken Diego'ya özel ilgi oldu. Ayrıca tüm takım arkadaşları da Diego'ya sarıldı. Brezilyalı daha sonra soyunma odasına giderken oğlunu da tribünden yanına aldı. Diego'nun oğlu soyunma odasının da yıldızı oldu. Soyunma odasında futbolcular galibiyeti Diego'ya armağan etmeleri kenetlenmenin işareti oldu.

Diego evinin kontratını yenilemedi

Fenerbahçe seyircisini ikiye ayıran Diego ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı. Brezilyalı oyuncu, Haziran ayında kontratı bitecek olan evi için yeni bir kiralık kontratı yapmayı teklif edn ev sahibine olumsuz cevap verdi. Diego'nun yaşadığı evi boşaltmak için hazırlık yapması gelecek sezon Türkiye'de olmayacağı veya yeni bir eve taşınacağı şeklinde yorumlandı.

 

Kaynak: Fotospor

Etiket: diego ribas, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor