22 Mayıs 2018, Salı


> Fenerbahçe > Diego için Fenerbahçe'yi şok eden teklif

Diego için Fenerbahçe'yi şok eden teklif

Fenerbahçe'de Diego problemi ''kördüğüm'' oldu.


04 Temmuz 2016 01:11

Diego için Fenerbahçe'yi şok eden teklif

Brezilya'da kendisine takım arayan Diego'nun elleri boş kaldı... Fenerbahçe'nin bonservisli transfer yapabilmesi için mutlaka 2-3 oyuncu satmak zorunda olmasına rağmen sambacı bırakın bonservis bedeli getirmeyi kendisine 2 milyon Euro'dan fazla ödeyecek bir takım bile bulamadı. Fenerbahçe'den 3.5 milyon Euro kazanan ve gelecek sezonda da bu rakamdan olmak istemeyen Diego, Palmerias'ın teklifini şu anda kabul etmiş durumda. Fakat Brezilya takımı, Fenerbahçe'den Diego'nun bonservisini isterken, "kendisiyle 3 yıllık anlaşma yapacağız. Bizden verebileceğimizin 1.5 milyon Euro fazlasını istiyor. Bize 3 yıl boyunca yılda 500 bin Euro verirseniz, Diego'yu alırız" teklifi geldi. Palmeiras tabii ki Diego için bonservis bedeli teklif etmedi.

Santos gelişmesi

Öte yandan Santos taraftarları efsane kadronun iki oyuncusu Alex ve Diego'nun takıma dönmesini bekliyor. Fakat Santos yönetimi buna pek sıcak değil. Lance gazetesine konuşan bonservisi elinde olan 34 yaşındaki Alex, ''Diego ile konuşmadım. Şu anda Türkiye'de. 31 yaşında ama iyi bir profesyonel. İyi de kazanıyor. Döneceğini sanmam ama o da dönerse beraber oynamak isterim'' dedi.

Miami iddiası

Fenerbahçe'nin Brezilyalı oyuncusu Diego'ya ABD'den ise Miami takımının da talip olduğu iddia edildi. Teklif konusunda ise net bilgiye ulaşılamadı.

 

Kaynak: Fotospor

Etiket: diego ribas, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor