20 Haziran 2018, Çarşamba


> Fenerbahçe > Dick Advocaat'la ilgili İngiltere'den sürpriz sözler

Dick Advocaat'la ilgili İngiltere'den sürpriz sözler

Sunderland Echo gazetesinden Chris Young, Dick Advocaat konusunda ilginç açıklamalarda bulundu.


16 Ağustos 2016 01:49

Dick Advocaat'la ilgili İngiltere'den sürpriz sözler

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Dick Advocaat, Sırbistan Milli Takımı'nı Euro 2016'ya götüremediği için görevden alınmıştı. Hollandalı teknik adam daha sonra yaptığı açıklamada "emeklilik" kararı almıştı. Sunderland'in 1 milyon Sterlin'lik teklifi sonrasında görevinin başına dönen Advocaat ardından 4 ayda kovulmuştu.

West Ham'la 2-2 berabere kalarak istifa eden Advocaat'la ilgili asıl iddia ise Sunderland Echo gazetesinden Chris Young'dan geldi. İşte Young'un Advocaat sözleri:

2-2'lik West Ham maçından sonra yaşananlar hala aklımda... Lee (Congerton-Sunderland Sportif Direktörü) ile konuşuyordu. Elinde kahve kupasını düşürdüğünde hiç farkına varmadı. Elleri zaten her basın toplantısında titrerdi. Zaten çok fazla bronşit oluyordu. Glen (Rae, Sunderland takım doktoru) futbolculardan çok onunla ilgilenirdi. Espri tabii. Tansiyonu her idman ve maçlardan öncede sonrada kontrol ettirirdi. Bir hastalığı var mı diye sorarsan bilmiyorum. Sadece prostat sorunu olduğunu biliyorum. İdmanlarda çok fazla içeri girerdi. Hatta bazı maçlarda da bunu yaşadık. Hiçbir zaman haberini yapmadım çünkü resmen açıklama olmadı ama uyku bozukluğu çektiği ve dalgınlık sorunu olduğunu biliyorum. Bazı futbolcular bana yaptığı unutkanlıkları espriyle karışık anlatırlardı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Dick Advocaat, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor