24 Nisan 2018, Salı


> Fenerbahçe > Dick Advocaat'ın imza töreninde dikkat çeken detaylar!

Dick Advocaat'ın imza töreninde dikkat çeken detaylar!

Dick Advocaat'ın Fenerbahçe'ye imza töreninde yer alan bazı detaylar dikkatlerden kaçmadı!


18 Ağustos 2016 01:50

Dick Advocaat'ın imza töreninde dikkat çeken detaylar!

Dick Advocaat kendisini bir yıllığına Fenerbahçeli yapan sözleşmeye imza attı. Advocaat'ın imza töreninde ise bazı detaylar dikkatlerden kaçmadı... Hollandalı teknik adamın imzasında yanında bulunan ve ilk konuşmayı yapan isim Asbaşkanlardan Şekip Mosturoğlu oldu.

İmza töreni sırasında "Vitor Pereira'ya sonuna kadar sahip çıkan" Aziz Yıldırım'ın salonda bulunmaması dikkatlerden kaçmadı. Sezon bitiminde yapılan ilk yönetim kurulu toplantısında, "Vitor Pereira ile devam edersek tribüne gelecek seyirci bulamayız" diyen Mahmut Uslu, Advocaat'ı sarılıp, kucaklayarak tebrik etti.
Ardından Pereira'ya muhalifet eden isimler İlhan Ekşioğlu ve İsfendiyar Zülfikari'nin de aynı coşkuyla Hollandalı teknik adamı tebrik etmeleri dikkatlerden kaçmadı.

ADVOCAAT'IN SÖZLERİ AĞZINA TIKILDI

Bir başka dikkat çekici detay ise Advocaat'ın, "Pereira'dan takım hakkında bilgi aldınız mı?" diyen gelen soruya cevap vermeye başladığında Şekip Mosturoğlu'nun araya girmesi oldu. Advocaat'ın sözlerine İngilizce olarak, "Ligi ikinci bitiren, kupada final oynayan bir takımdan bahsediyoruz..." diye başladığı ve "enkaz edebiyatı yapmadığı" sırada Şekip Mosturoğlu'nun araya girerek, Pereira'nın neden kovulduğunu, teknik analizlerle açıklaması da dikkatlerden kaçmadı. Advocaat'ın bu soruya verdiği cevapta tercüme edilmedi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: dick advocaat, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor