22 Haziran 2018, Cuma


> Galatasaray > Deschamps, Galatasaray'a çalışıyor. Diarra müjdesi!

Deschamps, Galatasaray'a çalışıyor. Diarra müjdesi!

Fransa Milli Takımı'nın teknik direktörü Didier Deschamps, Belarus ve İtalya maçlarının kadrosuna çağırmadığı Lass Diarra için açıklama yaptı.


27 Ağustos 2016 15:20

Deschamps, Galatasaray'a çalışıyor. Diarra müjdesi!

Marsilya'dan ayrılarak G.Saray'a gelmesi gündeme gelen Lass için Deschamps, "Lass üst seviye bir oyuncu. Uzun uzadıya ayrı kalmasına gerek yok. Marsilya ile kaldığı yerden devam ediyor. Onun daha fazla rekabet içinde olması gerekiyor, ritmini bulması için. O en iyisine ulaştığında, uluslararası seviyeye çıacaktır. Lass'ın en iyisi için hızlı olması gerek" dedi.

FRANCK PASSI'DEN AÇIKLAMA

Öte yandan Marsilya teknik direktörü Franck Passi, Lorient'i 2-0 mağlup ettikleri mücadelenin ardından Galatasaray ile adı anılan Lassana Diarra ile ilgili soruları yanıtladı.

Fransız teknik adam, "Daha önce söyledim, bu konuda sakinim. Lassana'dan biraz daha sabırlı olmasını istedim. Bu maç bizim için kritik bir maç değildi ama Lassana'nın performansı çok enteresan ve iyiydi. Lassana Diarra'yı oynatmayı seçtik, onunla kontrat uzatmak istiyoruz. Bu maç Lassana'nın son maçı mı değil mi bilmiyoruz, umarım son maçı değildir" dedi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Diarra, Galatasaray, Deschamps,Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor