23 Haziran 2018, Cumartesi


> > Ders çıkarmak isteyenlere

Ders çıkarmak isteyenlere

Hadi bir de buradan yakalım. Beşiktaş as kadro ile dahi çıksaydı. Fenerbahçe Başakşehiri yenseydi anormal bir baskı oluşacaktı.


Beşiktaşın üzerinde, bu maç tamamiyle herkesin kendini bırakmış kutlamayı beklediği bir maçtı ama tıpkı Beşiktaşın çifte kupa yaptığı sezonda Sivası yenmesi gibi, geçen sene yine Fenerbahçeye puan kaybı yaşatarak, Galatasarayın erken kutlama yapmasına sebep olduğu gibi, bu senede Fenerbahçeyi yenen Başakşehir ve Abdullah Avcı bütünün bir ayrıntısı oldu.

Yedek kadro ile maç yapma havasından uzakta Sosa, Olcay, Marcelo gibi oyuncular dışında yedek ağırlıklı maça başlayan Beşiktaş’ta hala ders alınması gereken hususlar tekrar göze çarptı. Bir dahaki sene için 4,5 transfer ve 3’ü fark yaratan olmalı. Ziraat Türkiye kupasını yedekler taşıyamadı. Görmek isteyen gözler için bu sıkıcı, motivesi düşük maç, önemli bir maçtı.

Tolgay, Oğuzhanın yerine geçebilir

Şenol Hoca geldiğinde en umutlu olduğum oyuncu idi. Bilic döneminde gösterdiği performans oldukça yeterli iken Şenol Hoca ile başka bir boyuta çıkacak derken, o talihsiz sakatlık koca bir yılın çaldı Tolgay’ın, Avrupa şampiyonası sonrası Oğuzhan astronomik bir rakamla satılırsa, Tolgay yerine geçebilir. Hem de Oğuzhanın bazı maçlardaki düşüşünün verdiği defansif zaafiyetin önüne geçilebilir.

Kerim Frei kendini bulmalı

Bu maç ölçü değil elbette çevresindeki oyuncuların as oyuncular olması önemli Kerimi görebilmek için fakat Gökhan Töre’nin olası satışı sonrası Kerimin kendisini artık beklenen seviyeye çekmesi gerekir. Kumaşı çok iyi fakat, istenilen gelişimi veremiyor. Seneye artık Şenol Hocanın sihirli değneğinden yararlanmalı.

Sosa kalırsa fark yapabilir

Sezonun 2. Yarısı ile birlikte Sosa bambaşka bir duruma geldi. Hoş sezonun tamamında katkısı büyüktü fakat Şubat sonrası başka bir sorumluluk aldı takım içinde, Eğer Çin kulüplerinden astronomik rakamlar gelmez ise ve Sosa ben burada kalacağım derse Fenerbahçe için Alex ne ise, Sosa da Beşiktaş için o manaya gelir. Geldiği günkü Sosa ile bugünkü Sosa arasında büyük fark var.Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor