19 Aralık 2018, Çarşamba


> Fenerbahçe > Dernek başkanlarına Galatasaray derbisi için bilet

Dernek başkanlarına Galatasaray derbisi için bilet

Akhisar yenilgisi sonrasında Malatyaspor maçından alınacak kötü bir sonuçla Saracoğlu’nda oynanacak G.Saray derbisi F.Bahçe yönetimi için kabus haline gelebilir…


06 Mart 2018 14:33

Dernek başkanlarına Galatasaray derbisi için bilet

Akhisar maçında Mahmut Uslu ile taraftar arasında yaşanan gerginlik ve istifa sözlerinden sonra yönetim derbi için ilginç bir karar aldığı konuşuluyor. 

Buna göre Dernekler Sorumlu Yardımcısı Cemil Oran imzasıyla gönderilfiği söylenen yazıda, dernek başkanlarının Passolig hesaplarına Ferenirum alt tribünden bilet yükleneceği bilgisi geçildi. Maça gitmek isteyen başkanlardan acil olarak verilen numarayı aramaları istendi.

JOSEF İLE QUARESMA’NIN ARASINI NETO’NUN YAPTIĞI YALAN

Bu arada ortaya atılan Josef’in Neto aracılığıyla Quaresma’dan özür dilediği iddialarına cevap geldi. Neto’nun temsilcisi Orçun Yüce, “amuoyunu bilgilendirmek amacı ile belirtiyorum ki, temsil ettiğim oyuncum Luis Neto basında bahsedildiği gibi Josef de Sousa’nın isteği ile Ricardo Quaresma’yı aramamış ve bahsi geçen konuda görüşmemiştir. Her ikisi de arkadaştır. Ancak bu konu kendisi dışında bir olaydır” ifadelerini kullandı.

Kaynak: FotosporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayınCanlı Skor