23 Nisan 2018, Pazartesi


> TFF 1. Lig > 'Denizlispor’a yazık oluyor'

'Denizlispor’a yazık oluyor'

Denizlispor Futbol Şube Sorumlusu Hikmet Olgun açıklamalarda bulundu.


06 Haziran 2016 16:58

'Denizlispor’a yazık oluyor'

PTT 1. Lig’de yeni sezon öncesi sessizliğin hakim olduğu Denizlispor’da Futbol Şube Sorumlusu Hikmet Olgun, “Kulüpte 6 yıldır aynı senaryo yaşanıyor. Geçmiş sezonlarda olduğu gibi ne yönetimin ne olacağı, ne takımın ne olacağı, hiçbir şey belli değil. Denizlispor’a yazık oluyor” dedi.

Denizlispor’un Süper Lig’den düştüğü 2009-10 sezonundan bu yana her yapılan genel kurulda listelerin kongrenin başlamasına dakikalar kala ya da başladıktan sonra oluşturulduğunu söyleyen Olgun, “Biz şu anda yönetim kurulu olarak elimiz kolumuz bağlı oturuyoruz” diye konuştu.

“Sadece transfer yasağının kalkması için 2.5 milyon TL gerekli” diyen Hikmet Olgun, “Sezon öncesi peşinatlarla birlikte yönetimin en az 5-6 milyon TL parasının olması lazım. Bu para yok. Umarım parayı verebilecek birileri yönetime talip olur. Kulüpte 6 yıldır yaşanan yapı çok sağlıksız. Kimse kimseyi aldatmasın. Yıllardır aynı hatalar yapılıyor. İster yönetimde biz olalım, ister başkası gelsin, ne olursa olsun Denizlispor için sağlıklı bir planlama yapılmalı. Denizli’de şu anda yaprak kıpırdamıyor” dedi. Olgun, yönetimin olağanüstü genel kurul konusunda kentin büyüklerini beklediğini söyledi.

Etiket: DenizlisporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor