22 Mayıs 2018, Salı


> Spor Magazin > Demet Şener Kutluay ve İbrahim Kutluay çifti boşanıyor

Demet Şener Kutluay ve İbrahim Kutluay çifti boşanıyor

Magazin dünyasında sürekli olarak haklarında boşanacakları haberleri çıkan Demet Şener Kutluay ve İbrahim Kutluay çifti bu kez gerçekten yollarını ayırıyor.


12 Ekim 2016 11:23

Demet Şener Kutluay ve İbrahim Kutluay çifti boşanıyor

Uzun yıllar sonra İstanbul’daki moda haftası dolayısıyla podyuma çıkacak olan Demet Şener Kutluay hakkında ortaya atılan iddia magazin gündemine bomba gibi düştü. 2005 yılında Çırağan Sarayı’ndaki muhteşem bir düğünle dünya evine giren Demet Şener – İbrahim Kutluay çifti boşanıyor. 15 yıllık evliliklerini bitirme kararı alan ikiliden Demet Şener Kutluay şu açıklamayı yaptı:

Dava için gerekli talimatları veren Demet Şener konuyla ilgili olarak Renkli Sayfalar’a yaptığı açıklamada ‘Bu haberin muatabı ben değilim. Benim ailem dağılıyor reklamı mı düşüneceğim. Ben ailem deyip kocama inanıyordum. Ne zaman ki gerçekleri öğrendim… Her ilişki biter ve yenisi başlar. Başka yere çekenlere selam olsun. Yakında Aslı Hatemi açıklama yapacak. Benim alnım ak, başım dik. 4 senedir neler yaşadığımı siz biliyorsunuz, zaten her şeyi de anlattınız ‘ dedi.Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor