25 Haziran 2018, Pazartesi


> Fenerbahçe > Deivid'den şok eden Fenerbahçe itirafları!

Deivid'den şok eden Fenerbahçe itirafları!

Brezilya'nın Cruzeiro takımında teknik direktörlük görevine getirilen Deivid, ESPN'de katıldığı programda Fenerbahçe dönemi hakkında itiraflarda bulundu.


10 Mayıs 2016 20:49

Deivid'den şok eden Fenerbahçe itirafları!

Brezilya'nın Cruzeiro takımında teknik direktörlük görevine getirilen Deivid, ESPN kanalında Zico ile birlikte ‘Resenha ESPN’ isimli programa konuk oldu.

Fenerbahçeli taraftarların unutamadığı isimlerden olan Deivid, Anderlecht ile oynanan Şampiyonlar Ligi maçında Kezman'ı oynatmak isteyen hocası Zico'ya "o 18 içinde nasıl duracağını bilmiyor" dediğini Zico'nun da kendisine "sen de cehennemdeki bir eşek kadar biliyorsun" cevabını verdiğini bunun üzerine kendisinin de hocasını, "onu oynatırsan, bir aptalsın" dediğini itiraf etti.

Deivid, Fenerbahçe'de yıllarca tartışılan Brezilyalıların diğerlerine pas atmadığı iddialarını da, "Alex'e top gelince beni, bana top gelince de Alex'i arıyordum. Kezman da bu durumu çok kıskanıyordu. Sonra ona Anderlecht maçında gol attırdık. Çok hızlı hareket etti. Golü de yaptı ama 18 içinde değildi. Bunu da maç sonrasında Kezman'a verdiğimiz CD ile gösterdik" dedi.

Zico'nun çok duygusal olduğunu belirten Deivid, "O Türkiye'de yalnızdı. Çünkü eşi Sandra onu terk etmişti. Eve gidince Brezilya yemeği yiyordu. Kar yağdığında ise dışarı çıkmıyor çünkü arabasını kullanmaktan çekiniyordu" diye konuştu.

Kaynak: ESPN

Etiket: deivid de souza, fenerbahçe, alexHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor