20 Ocak 2019, Pazar


> Avrupadan Futbol > David Alaba Beşiktaşlıları çıldırttı! Flaş Galatasaray sözleri

David Alaba Beşiktaşlıları çıldırttı! Flaş Galatasaray sözleri

Bayern Münih, forması giyen David Alaba, kura çekimini değerlendirdi. Beyaz TV'ye konuşan Alaba, ''Bu kuradan dolayı mutluyuz. Beşiktaş çok önemli bir rakip. Geçen sezon nasıl performans gösterdiklerini biliyoruz. Beşiktaş ile eşleşmekten çok memnunuz. Türk mahallesinde büyüdüm. O yüzden de Galatasaray taraftarı oldum. Galatasaray’ın şampiyon olmasını istiyorum'' dedi.


12 Aralık 2017 11:29

David Alaba Beşiktaşlıları çıldırttı! Flaş Galatasaray sözleri

Beşiktaş, UEFA Şampiyonlar Ligi'nin 2. turunda Alman devi Bayern Münih'le eşleşti. Bayern Münih forması giyen David Alaba, Beşiktaş ile Şampiyonlar Ligi’nde eşleşmelerini değerlendirdi. Beyaz Tv'deki Derin Futbol programına telefon bağlantısıyla katılan Alaba, çarpıcı ifadeler kullandı.

David Alaba'nın açıklamaları şu şekilde:

Bu kuradan dolayı mutluyuz. Beşiktaş çok önemli bir rakip. Geçen sezon nasıl performans gösterdiklerini biliyoruz. Leipzig maçında gösterdikleri performansı da biliyoruz. Beşiktaş ile eşleşmekten çok memnunuz. Vodafone Park’taki atmosferi biliyoruz. Ama bu maçlara hazırlık aşaması o zaman başlayacak. Vodafone Park’taki gürültüyü biliyoruz.

'Beşiktaş en kolay kura değildi​'

Beşiktaş hem geçen sezon hem de bu sezon çok iyi. Takım olarak da çok iyi ve güçlü bir takım. Boşuna Şampiyonlar Ligi’nde bu kadar başarılı olmadılar. Beşiktaş en kolay kura değildi.

'Veli ve Babel ile maç hakkında konuştuk'

Veli Kavlak’ı uzun yıllardır tanıyorum. Birlikte de oynadık. Ryan Babel de çok iyi arkadaşım. Hoffenheim’dan tanışıyoruz. Veli ve Babel ile maç hakkında konuştuk. Açıkçası çok normal görüşmelerdi. Yakın zamanda bir araya geleceğimizi konuştuk.

'Hiç kimseden korktuğumu söyleyemem​'

Adriano çok ünlü bir futbolcu. Barcelona’da çok önemli işler yaptı. Önemli bir oyuncu. Quaresma da çok büyük bir futbolcu. Ama hiç kimseden korktuğumu söyleyemem.

'Şampiyonlar Ligi her zaman sürprizlere açıktır​'

Ne kadar şanslıyız bilmiyorum. Kendimize bakıyoruz. Beşiktaş güçlü bir rakip. Kolay bir rakip değil. Beşiktaş maçına zamanı geldiğinde konsantre olmak istiyoruz. Elbette yenmek için sahaya çıkacağız. Şampiyonlar Ligi her zaman sürprizlere açıktır. Bizim görevimiz konsantre olmak. Beşiktaş finale kadar gider mi? Bunu hiç düşünmedik.

'Türk arkadaşlarım da kuradan mutlular​'

Bize çok fazla telefon geldi. Türk arkadaşlarım da kuradan mutlular. Beni arayanlar oldu. Beşiktaşlı taraftarlara mesajım var. Onlarla karşılaşacağımız için çok mutlu olduğumuzu söyleyebilirim.

'Galatasaray’ın şampiyon olmasını istiyorum'

Türk arkadaşlarım var, Türk mahallesinde büyüdüm. O yüzden de Galatasaray taraftarı oldum. Galatasaray’ın şampiyon olmasını istiyorum. Transferi hiç düşünmedim. Söz konusu olmadı. Şu an için durum bu.Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın