19 Haziran 2018, Salı


> Beşiktaş > Dardanelspor'a Beşiktaşlı teknik direktör

Dardanelspor'a Beşiktaşlı teknik direktör

Çanakkale Dardanelspor'un yeni teknik direktörü uzun süre Beşiktaş'ta görev yapan Önder Karaveli oldu.


03 Haziran 2016 17:59

Dardanelspor'a Beşiktaşlı teknik direktör

2016-17 sezonunda 3. Lig'de mücadele edecek olan Çanakkale temsilcisi Beşiktaş altyapısında ve scout ekibinde görev yapan Önder Karaveli'ye emanet.

Uzun süre Beşiktaş altyapısında pek çok yaş grubunu çalıştıran ve şampiyonluklar kazandıran Karaveli Necip Uysal, Batuhan Karadeniz ve Serdar Özkan'ın altyapıdan çıkışlarında etkisi önemli etkisi oldu.

Daha sonra Siirtspor ile Karagümrükspor'da teknik direktörlük görevleri yapan Karaveli Kasımpaşaspor'da çalıştı.

Bu sürecin ardından Beşiktaş'ın yeniden kurulan futbolcu izleme departmanına katılması teklif edilen Önder Karaveli 3 sezon Beşiktaş'ta scout olarak görev aldı.

Başarıyla geçen scout dönemine kendi isteğiyle son verip Abdullah Avcı'nın ekibine katılarak Başakşehir FK U-19 takımını çalıştırdı.

Bu süreç zarfında TFF tarafindan Tutor (Antrenör Eğitimcisi) kursuna davet alan 42 yaşındaki teknik adam eğitimci kimliğini geliştirdi.

Başkan Mehmet Önen ile bir süredir devam eden görüşmeler sonucunda yeniden organize olan ve projeleri heyecan uyandıran Dardanelspor'la el sıkışan Önder Karaveli böylece Çanakkale ekibinin yeni sezondaki teknik direktörü oldu.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Dardanelspor, Beşiktaş, Önder KaraveliHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor