19 Haziran 2018, Salı


> Beşiktaş > "Darbe mi?" Cuntacılar, Q7'ye vız geldi!

"Darbe mi?" Cuntacılar, Q7'ye vız geldi!

Türkiye'de yaşanan darbe girişimi Beşiktaş'ın Portekizli yıldızına sivrisinek vızıltısı gibi geldi...


20 Temmuz 2016 12:43

"Darbe mi?" Cuntacılar, Q7'ye vız geldi!

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma'dan müjde gibi açıklama geldi... siyah-beyazlı oyuncu kariyerini Dünya Kupası görmeden tamamlamak istemediğini açıkladı.

Euro 2016'da gelen şampiyonluk sonrasında Q7, 2018 yılında Rusya'da oynanacak Dünya Kupası'nda mutlaka forma giymek istediğini açıkladı. Bu turnuvada forma giyebilmek için çok çalışacağı sözünü verdi.

Radio Mega Hits'e konuşan Q7, "Türkiye'de keyfim yerinde. Gelecekte ne olur bilmem. En çok nerede oynamaktan mutlu oldum? En iyi liglerde oynadım. İspanya, İtalya, İngiltere, Portekiz ve şu anda da Türkiye'de. Almanya kaldı bir tek. Ama orası için de artık yaşım geçti" esprisini yaptı.

Porto'nun bu sezon Portekiz'de şampiyon olmasını istediğini itiraf etti.

"TÜRKİYE 3'ÜNCÜ DÜNYA ÜLKESİ DEĞİL"

Öte yandan Portekiz'in Publico gazetesi Ricardo Quaresma'nın Türkiye'de yaşanan ortamı çok yakından takip ettiğini yazdı. Darbe girişimi ile ilgili olarak ilk dönemde Q7'nin yaşananları TV'lerden izleyince büyük bir strese kapıldığını gündeme getirdi.

Gazete Portekizli oyuncunun yakınlarına dayandırarak verdiği haberinden, Q7'nin Türkiye'nin bir üçüncü dünya ülkesi olmadığını bu yüzden de yapılan darbe girişiminin başarısız olduğunu söylediğini yazdı.

Hükümetin hava sahasının kullanılabilir olduğunu açıklaması ile birlikte Q7'nin dönüş için hazırlık yaptığı belirtildi.

Kaynak: Radio Mega Hits/Publico/FotosporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor