18 Ocak 2019, Cuma


> Beşiktaş > 'Cumhurbaşkanımız da söyledi 'Beşiktaş mağdur oldu' diye'

'Cumhurbaşkanımız da söyledi 'Beşiktaş mağdur oldu' diye'

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Beşiktaş'ın resmi televizyonu BJK TV'de açıklamalarda bulundu.


22 Nisan 2018 17:26

'Cumhurbaşkanımız da söyledi 'Beşiktaş mağdur oldu' diye'

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, BJK TV'de gündeme dair açıklamalarda bulunuyor. Bugün Yeni Malatyaspor'u konuk edecek olan Beşiktaş'ta bu maç öncesi Fikret Orman'ın gündemle alakalı soruları yanıtlıyor.

"MUTLULUKTAN BESLENİYORUZ"

Galatasaray ve Başakşehir için artık son 4 hafta. Bizim için 5 hafta. Daha önce de söyledim. Keyifli bir lig. 4 takım yarışıyor ve bir maçla her şeyin değişebileceği bir lig. Güzellikleri insanlara göstermemiz lazım. Beşiktaş camiası da bu amaçta. Mutluluktan ve pozitiften beslenen bir camiayız.

"BEŞİKTAŞ'IN BAŞKA PLATFORMA ÇEKİLMESİNE MÜSADE ETMEMELİYİZ"

Perşembe günü yaşanan olaylar orada kaldı. Bunu fazla dillendirmeye ve başka platforma Beşiktaş'ın çekilmesine müsade etmemek lazım. Çıtayı biz yukarı çıkarmaya çalışıyoruz. Bugün iyi bir maç geçirelim. Seyircilerimiz de provokasyonlara uymasın. Keyifli bir mücadele olsun bugün. Taraftarlarımıza söylemek sitediğim asıl olay bu.

"PERŞEMBE GÜNÜ OLAĞANÜSTÜ DİVAN KURULU TOPLANTIMIZ VAR"

Sayın Cumhurbaşkanımız da söyledi Beşiktaş mağdur olmuştur diye. Önümüzdeki hafta Perşembe günü Beşiktaş Divan Kurulu'nu olağanüstü toplantıya davet edeceğiz. Bu gelişmeleri Beşiktaş'ın akil insanlarıyla değerlendireceğiz. Hem de camiamızın daha fazla kenetlenmesine ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. Beşiktaş'ın organları, kurulları, büyük taraftarı ve çok çalışan yönetim kurulu üyesi var. Haklarını savunan yönetim kurulu üyesi var. Biz, bizim işimizle, taraftar, taraftarlık işinde. Kötü bizim örneğimiz olamaz. Biz iyiden besleniyoruz. Mesele Beşiktaş'a yakışır şekilde hareket etmek.

"OLUMSUZLUKLAR OLABİLİR AMA..."

Bizim işimiz taraftarımıza, sporumuza iyi bir şeyler sunmaktır. Buna devam edeceğiz. Geldiğimiz günden bu yana çizgimiz bu. Olumsuzluklar olabilir ama biz işimizi iyi yapmaya çalışacağız.

"AZERBAYCAN'DA KARABAĞ İLE MAÇ YAPACAĞIZ"

Karabağ ile Azerbaycan'da Olimpiyat stadında maç yapacağız. Bazı sanatçılarımızı da götüreceğiz. Orada epey taraftarımız var. 2 ülke, 1 millet felsefesi halinde hareket eden bir ülke. Türkiye'den sonra ay yıldızı kullanan ikinci ülke Azerbaycan. Güzel şeyler yapmaya gayret ediyoruz. Beşiktaş büyüyor. Bu büyümeyi kesmeye gayret edenler olacaktır. Ancak bir yılmadan mücadele edeceğiz. Beşiktaş büyüdükçe, daha da büyüyeceğiz.Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın