21 Haziran 2018, Perşembe


> Milli Takım > Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Milli Takım tepkisi: Utanmıyor musun?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Milli Takım tepkisi: Utanmıyor musun?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fransa'da düzenlenen Avrupa Şampiyonası'nda ilk iki maçını kaybeden milli takıma yöneltilen eleştirilere tepki gösterdi.


19 Haziran 2016 23:57

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Milli Takım tepkisi: Utanmıyor musun?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sanat ve spor camiasından isimlerle iftarda bir araya geldi.

Erdoğan, Fransa'da düzenlenen Avrupa Şampiyonası'nda ilk iki maçını kaybeden milli takıma yöneltilen eleştirilere tepki gösterdi.

Şu sıralar Tarabya Köşkü'nde düzenlenen iftar programında konuşan Erdoğan, açıklamalarından öne çıkan başlıklar şöyle:

"Bir şeyler yaşadık. Milli takımımızın Avrupa Şampiyonası'nda... Buna talihsizlik diyorum. Farklı yaklaşımlar olabilir. İlk iki maçta takımımız mağlubiyet aldı. İkinci maçta tribünlerden takım kaptanımıza karşı yapılan tezahüratları hiçbir şeyle izah edemiyorum.

"Bu kardeşimiz bunca zaman milli takımda oynamış takdir etmişiz. Dünyanın en güçlü takımına transfer olmuş. Bir anda ne oluyorda böyle tezahüratlar yapılıyor. Utanmıyor musunuz? Diğer yanda İspanyol geliyor arkadaşını teskin etmeye çalışıyor siz orada yuhalıyorsunuz."

"Bugüne kadar başarılarını övdüğünüz teknik direktör ve hamile olan kızına yapılanları kabul edemiyorum. Bu milletin edebinde böyle bir şey olamaz. Sporda galbiyetle mağlubiyet eşittir."

"Yeri gelir galibiyetler arka arkaya gelir. Şimdi salı günü son maçını oynayacak. O maç belki yol verecek belki bitirecek."

Etiket: tayyip erdoğanHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor