11 Aralık 2018, Salı


> Güncel > Çukur Sena kimdir, yaşı, boyu ve kilosu kaç?

Çukur Sena kimdir, yaşı, boyu ve kilosu kaç?

Show TV'nin yeni dizisi Çukur yayın hayatına başlarken, dizinini başrol oyuncularından olan Dilan Çiçek Deniz oldukça dikkat çekti. Dilan Çiçek Deniz, Çukur dizisinde Sena Koçovalı karakterine hayat verdi.


07 Mayıs 2018 18:09

Çukur Sena kimdir, yaşı, boyu ve kilosu kaç?

Show TV'nin yeni dizisi Çukur yayın hayatına başlarken, dizinini başrol oyuncularından olan Dilan Çiçek Deniz oldukça dikkat çekti. Dilan Çiçek Deniz, Çukur dizisinde Sena Koçovalı karakterine hayat veriyor.

Çukur dizisi Sena kimdir?

1995 yılında Sivas’ta doğan Dilan Çiçek Deniz, lise döneminde tiyatro eğitimi almaya başladı. Ege Üniversitesi’nde Karşılaştırmalı Edebiyat bölümünde okuyan Deniz, bir yandan da modellik yapmaya başladı ve 2014 yılında Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasında 2. Oldu. İlk olarak 2015 yılında “Tatlı Küçük Yalanlar” dizisinde Ebru rolünde kamera karşısına geçti. Daha sonra “Güneşin Kızları” dizisinde Elif karakterine hayat verdi. 2016-2017 döneminde “Bodrum Masalı” dizisinde Su Ergüven karakterini canlandıran Deniz, son olarak “Çukur” dizinde Sena karakterini canlandırmaya devam etmektedir.

Dilan Çiçek Deniz’in Oynadığı Diziler

Çukur / Sena / 2017-
Bodrum Masalı / Su Ergüven  / 2016 – 2017
Güneşin Kızları / Elif / 2015
Tatlı Küçük Yalancılar / Ebru / 2015

DİLAN ÇİÇEK DENİZ FOTOĞRAFLARI TIKLAYIN

Boyu: 1.78 cm
Kilosu: 60 kg
Burcu: Kova
Göz Rengi: Kahverengi

SENA KOÇOVALI (DİLAN ÇİÇEK DENİZ)

Yamaç’ın büyük aşkı; deli dolu, dik kafalı, yaşam enerjisi yüksek ve güzel bir genç kadın. Yamaç’la ortak bir hayatın hayallerini kurarken, Koçovalı ailesi karşısında bu hayallerini başka bir bahara saklamak zorunda kalır.

 

Etiket: dilan çiçek denizHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor