22 Ocak 2019, Salı


> Güncel > Çukur 2. sezon 6. bölüm sansürsüz tek parça izle

Çukur 2. sezon 6. bölüm sansürsüz tek parça izle

SHOW TV ekranlarının fenomen dizisi Çukur, 22 Ekim Pazartesi akşamı 2. sezon 6. bölümüyle ekranlara geldi.


22 Ekim 2018 22:25

Çukur 2. sezon 6. bölüm sansürsüz tek parça izle

SHOW TV ekranlarının fenomen dizisi Çukur, 22 Ekim Pazartesi akşamı 2. sezon 6. bölümüyle ekranlara geldi.

Milyonları ekran başına kilitleyen Çukur dizisinin 2. sezon 6. bölümünde de heyecan doruktaydı. Karakuzular Çeto'yu, Koçovalılar ise Cumali'yi Reşit Feyzullah'ın elinden kurtarmaya çalıştı.

Çukur'un 2. sezon 6. bölümünü SHOW TV'nin internet sitesinden sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Çukur 2. sezon 6. bölüm özeti

Koçovalılar ile Karakuzular’ın artık ortak bir düşmanı vardır. Reşit Feyzullah'ın Cumali ile Çeto’yu kaçırması iki tarafı da çılgına döndürecek.

Koçovalılar ile Karakuzular’ın artık ortak bir düşmanı vardır. Reşit Feyzullah'ın Cumali ile Çeto’yu kaçırması iki tarafı da çılgına döndürecek. Bu sırada farklı odalarda tutulan Cumali ile Çeto, birbirlerinin kim olduğunu bilmeden kader ortağına dönüşecekler. Çukur’da ise Mete’nin hastanelik olması Celasun için bardağı taşıran son damla olacak. Meke’ye karşı öfkesi büyüyen Celasun ile Meke’nin yüzleşmesi adrenalin dozunu yükseltecek. Bu sırada Yamaç, Aliço’dan da yardım isteyerek Vartolu, Medet, Metin ve Kemal ile birlikte Cumali’yi kurtarmak için planlarını harekete geçirecek. Ancak hedeflerine ulaşmaları o kadar kolay olmayacak. Mahsun ve Ersoy’un Çeto’yu kurtarmak için yaptığı plan, beklenmedik bir anda iki kişinin daha hayatını tehlikeye sokacak.

Etiket: çukur, show tv



Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın