17 Ocak 2019, Perşembe


> Beşiktaş > Çinliler Talisca transferi için Lisbon'da! Dev teklif masada...

Çinliler Talisca transferi için Lisbon'da! Dev teklif masada...

Beşiktaş'ın Brezilyalı yıldızı Anderson Talisca her an Çin'in yolunu tutabilir.


23 Ocak 2018 10:31

Çinliler Talisca transferi için Lisbon'da! Dev teklif masada...

Siyah beyazlı ekibin geçen sezonun başında Benfica'dan iki yıllığına kiraladığı Talisca son dönemde Çin ekibi Changchun Yatai'nin gündeminde.

Changchun Yatai, Talisca için ne kadar teklif etti?

Diario de Noticias'ın haberine göre Çin ekibinin yöneticileri Lisbon'a gelerek Benfica ile pazarlıklara başladı. Teklifin 30 milyon euroya yakın olduğu, Brezilyalı futbolcunun da kendisine sunulan teklifi yeterli bulduğu kaydedildi.

Beşiktaş'ın şartı...

Fakat gazete transferin önündeki en büyük engelin Beşiktaş olduğunu yazdı. Takımın önemli isimlerinden biri olan Cenk Tosun'un Everton'a satıldığının altı çizilirken siyah beyazlı ekibin bir başka önemli yıldızı kaybetmeyi göze alamayacağı vurgulandı. İddiaya göre Beşiktaş, Talisca'nın Çin ekibine transferi için en az 6 milyon euro talep ediyor.

Lisbon'a gelip bizzat Benfica Başkanı Luis Filipe Vieira ile tanışan Changchun Yatai ise çarşamba günü (24 Ocak) itibariyle transferi sonlandırmayı planlıyor.

Portekiz'in bir diğer önemli gazetesi O Jogo iki gün önce yayımladığı haberde Changchun Yatai'nin Talisca ile ilgilendiği yazmıştı.

Kaynak: AjanssporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın