20 Ocak 2019, Pazar


> Galatasaray > Çin'den yılda 10 milyon Euro

Çin'den yılda 10 milyon Euro

Dursun Özbek’in “şartlarımıza uyarsa devam ederiz” dediği Fatih Terim’le ilgili İspanya’dan sürpriz bir hamle geldi…


25 Mayıs 2018 00:29

Çin'den yılda 10 milyon Euro

Radio Marca, Bernd Schuster’in çalıştırdığı ve yaz transfer döneminde Gatian ve Carrasco gibi iki yıldızı almasına rağmen hayal kırıklığı yaşayan ve 16 takımlı ligde 15’nci sırada yer alan Çin’in Dalian Yifang’ın takımın başına Terim’i getirmek istediği iddiasını gündeme getirdi.

Dalian’ın Terim’e yıllık 10 milyon euro vereceği bu rakamın da Terim’i Guardiola ve Mourinho’dan sonra dünyanın en fazla kazanan 3’üncü teknik direktörü konumuna getireceği gündeme getirildi. Şampiyonlar Ligi’ne yeniden dönen Terim’in transfer için Jorge Mendes’in devrede olduğu hatta Dalian’a Terim’i öneren kişinin de Mourinho olduğu iddiası gündeme geldi.

TERİM’DEN KONGRE HAMLESİ!

Hafta sonunda yapılacak olan G.Saray kongresinde Fatih Terim’den sürpriz bir hamle geleceği konuşuluyor… Divan Kurulu üyesi olmasına rağmen bu  güne kadar kongreye dahil olmayan Terim’in hamlesinin ise Cumartesi günü oy vermeye Abdürrahim Albayrak’la beraber gideceği oldu. 

TERİM TT STADI’NIN ÇİMLERİYLE EVİNİN BAHÇESİ GİBİ İLGİLENİYOR

Ali Sami Yen’in çimleriyle kendi evinin bahçesi gibi uğraşan Fatih Terim şimdi de TT Stadına aynı muameleyi yapıyor… tecrübeli teknik adamın talebiyle yönetim bizzat İngiltere’den dünyanın en iyi çim uzmanı olarak tanınan Alan Ferguson’ı Türkiye’ye getirdi .

Kaynak: FotosporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın