19 Ekim 2018, Cuma


> Spor Magazin > Chrissy Teigen'ın Snapchat canlı yayınında göğsü açıldı

Chrissy Teigen'ın Snapchat canlı yayınında göğsü açıldı

Snapchat hesabında paylaştığı videoda meme ucu ortaya çıkınca Chrissy Teigen bakın ne tepki gösterdi.


02 Kasım 2017 19:20

Chrissy Teigen'ın Snapchat canlı yayınında göğsü açıldı

Snapchat hesabında paylaştığı videoda meme ucu ortaya çıkınca Chrissy Teigen bakın ne tepki gösterdi. Chrissy Teigen kendisiyle barışık bir ünlü. Herhangi bir gardırop faciası yaşadığında kendi ile dalga geçen ilk isim yine kendisi oluyor. Daha önce bu derin yırtmaçla frikik veren isim ""Selam bebek. O bacaklar yukarı kadar gidiyor mu?" -öldüm. Teşekkürler." yazarak kendiyle dalga geçmişti.

Chrissy Teigen bu sefer de göğüs ucu açılınca sessiz kalmadı. Birkaç gün önce, sprey ten prosedürünü takipçileriyle Snapchat'ten paylaşırken fazladan birkaç detay gösterdi. Tabii takipçilerinden kaçar mı?s Teigen'a binlerce "Kızım az önce meme ucun açıldı!" benzeri youm geldi. En sonunda Chrissy de olayın farkına vardı ve cevabı tam ondan beklenilir gibi oldu. Önce 'Uuuups' diye tweet atan ünlü isim daha sonra ise asistanının ona attığı mesajı paylaştı, Asistanı şöyle yazmıştı: "Bilgin olsun: Snaplerinden birinde memen tamamen açıktı, ben de sildim."

Chrissy Teigen sonrasında bir video paylaştı ve 'memeleri olduğu için' herkesi hayal kırıklığına uğrattığına dair bir şaka yaptı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Etiket: Chrissy TeigenHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor