21 Nisan 2018, Cumartesi


> Futbol > Chiellini'den Mehmet Topal'lı Fenerbahçe cevabı!

Chiellini'den Mehmet Topal'lı Fenerbahçe cevabı!

Juventuslu Giorgio Chiellini Fenerbahçeli Mehmet Topal ile resmini paylaştı, İstanbul'da görüldüğü iddialarına esprili bir karşılık verdi.


01 Mayıs 2016 14:05

Chiellini'den Mehmet Topal'lı Fenerbahçe cevabı!

Fenerbahçe'ye transfer olacağı iddia edilen Giorgio Chiellini sosyal medya hesabından ilginç bir paylaşımda bulundu.

Oyuncunun geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye gelerek sarı-lacivertliler ile bir görüşme gerçekleştirdiği belirtilmiş, bu görüşmeye dair fotoğraflara da yer verilmişti.

Juventus'un deneyimli savunmacısı twitter üzerinden konuya esprili bir yaklaşımda bulundu. Fenerbahçeli Mehmet Topal ile olan resimle birlikte 'Chiellini İstanbul'da görüldü, herkes onu Fenerbahçe'ye yaklaştırdı... Merak etmeyin kardeşidir' ifadelerinin yer aldığı bir mesajı paylaştı.

Fantom teorisine inanıyor

Giorgio Chiellini'nin Mehmet Topal ile olan bağı geçtiğimiz yıla dayanıyor. İtalyan yıldız, Fantom teorisi olarak adlandırılan ve her insanın dünya üzerinde kendisine benzeyen yedi insanın daha bulunduğu yönündeki teoreme inanıyor. Buna göre Fenerbahçeli futbolcuyu da kendisine benzeyen bu yedi isimden bir tanesi olarak ilan etmişti. Chiellini, Gli Autogol sitesinin attığı mesajı retweetleyerek, konuya bu açıdan esprili bir yorum getirmiş oldu.

Kaynak: Milliyet

Etiket: Fenerbahçe, Mehmet Topal, Giorgio ChielliniHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor