19 Ekim 2018, Cuma


> Beşiktaş > Cenk Tosun'dan 150 milyon Euro sorusuna cevap!

Cenk Tosun'dan 150 milyon Euro sorusuna cevap!

Beşiktaş'ta Monaco zaferinin mimarı Cenk Tosun, maçın ardından açıklamalarda bulundu.


18 Ekim 2017 00:12

Cenk Tosun'dan 150 milyon Euro sorusuna cevap!

Beşiktaş'ta Monaco zaferinin mimarı Cenk Tosun, maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Cenk Tosun, takımın performansı hakkında, ''Takım performansı üst düzeydi. Herkes yüzde yüz konsantre olmuştu. İyi başladık. Golü bulabilirdik. Adamların ilk atağında golü yedik. Maça asıldık. Çok geçmeden golü bulduk. Hoca devre arasında gerekenleri söyledi. İkinci yarıya iyi başladık. Golü bulduk. Maçın hakimi bizdik. Bir gol daha bulabilirdik'' dedi.

Cenk Tosun, performansının yükselmesiyle alakalı ise, ''Ben bireysel de çok çalışıyorum. Takım arkadaşlarımla da çalışıyorum. İdmanlardan sonra ekstra çalışmaya özen gösteriyorum. Daha iyi olmayan yönlerimi geliştirmeye çalışıyorum. Bu benimle alakalı değil sadece. Takım arkadaşlarımın yardımıyla iyi performans gösteriyorum'' diye konuştu.

Cenk Tosun, sosyal medyada kendisi hakkında yapılan 'Cenk Tosun 150 milyon Euro, 200 milyon Euro' yorumları hakkında ise, ''Komik oluyor. Bende okuyorum bazen. Ben kendi işime bakmaya çalışıyorum. Beşiktaş'ta mutluyum şimdilik'' yorumunu yaptı.

Golcü futbolcu son olarak, ''Grup aşamasındayız. 3 maçta 9 puan almak inanılmaz. Gruptan lider çıkmak istiyoruz. En büyük hedefimiz bu. 1 puan yetecek gibi gözüküyor ama bir her maçı kazanmak için sahaya çıkacağız'' diyerek sözlerini noktaladı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: cenk tosun, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor