25 Nisan 2018, Çarşamba


> Milli Takım > Cenk Tosun, Corluka'nın dirseğini unutmadı!

Cenk Tosun, Corluka'nın dirseğini unutmadı!

Cenk Tosun ile Corluka arasında Lokomotiv Moskova-Beşiktaş maçında başlayan gerilim, Türkiye-Hırvatistan maçında da devam etti.


12 Haziran 2016 16:59

Cenk Tosun, Corluka'nın dirseğini unutmadı!

EURO 2016'da ilk maçımızda Paris'te Hırvatistan ile karşı karşıya gelen A Milli Takımımızda Cenk Tosun, mücadelenin ilk yarısına damga vurdu. Cenk Tosun ilk yarıda top almakta sıkıntı yaşarken, Hırvat oyuncu Corluka ile yaşadıkları ise dikkat çekti. Bir pozisyonda beraber hava topuna çıkan ikiliden Cenk Tosun'un dirseği Corluka'yı yaralarken, Hırvat isim mücadeleye kafasının sarılmasıyla devam etti. Sık sık karşı karşıya gelen ikiliden bir pozisyonda ise Corluka, Cenk'in arkadan ayağına basarken, maçın hakemi bu pozisyonu es geçti. Corluka'nın zaman zaman Cenk'e karşı sinirli el kol hareketleri dikkat çekti.

Akıllara Lokomotiv Moskova maçı geldi

Cenk Tosun ile Vedran Corluka arasında yaşananlar Lokomotiv Moskova - Beşiktaş maçını getirdi. UEFA Avrupa Ligi mücadelesinin 68. dakikasında saha içi karışmış ve Vedran Corluka, Beşiktaşlı Cenk Tosun'a dirsek atmıştı. Corluka bu pozisyonun ardından kırmızı kartla cezalandırılmıştı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: cenk tosun, corluka, hırvatistan, türkiyeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor