24 Haziran 2018, Pazar


> Galatasaray > CAS hakiminin Özbek'e sorduğu 5 kritik soru

CAS hakiminin Özbek'e sorduğu 5 kritik soru

Galatasaray'ın kurmayları dün Paris'te CAS karşısında kendilerini savundu.


18 Haziran 2016 15:41

CAS hakiminin Özbek'e sorduğu 5 kritik soru

Başkan Dursun Özbek'in yanı sıra Belçikalı avukat Jean Louis Dupont'ta duruşmada bazı sorulara maruz kaldı. İşte CAS hakimler heyetinin G.Saray'lılara yönelttiği ilginç sorular:

1. Artan borçlar nedeniyle sizden önceli yönetimin sorumlu olduğunu ifade ettığiniz ifadelerinizde yer alıyor. Peki bazı ithamlarınıza rağmen istifa eden eski başkanınızı ibra etmenizin nedeni nedir?

2. Asbaşkan olduğunuz dönemde transfer yapmadınız ama daha sonra transferlere devam ettiniz. Podolski'nin yanı sıra Linnes ve Donk için bonservis bedeli ödeyerek aldınız. Türkiye ve dünya basınında da yeni transferler yapacağınız iddiaları var. Yeni teknik direktör de almak durumundasınız. Kaynağınız nedir?

3. Kadronuzu indirdiğiniz söylüyorsunuz ama gönderdiğiniz kiralık oyuncuların neredeyse takıma geri döndü. Bu isimlerle hangi şartlarda yolunuzu ayırıp kadroyu 45 milyon euro seviyesine indirmeyi düşünüyorsunuz?

3. Mali tabloyu toparladığınız görülüyor. Peki mali tabloyu daha da iyileştirme konusunda çalışmalarınız nelerdir?

4. Borcu 20 milyon euro aşağılara çektiğinizi görüyoruz ama 70 milyon euro’luk bir açığınız hala var. Aynı şekilde bu sezon kar açıklama sözü vermiştiniz fakat yine borç açıkladınız. İyileşme cezanızın kalkması için yeterli mi?

5. Bu şartlar altında siz olsanız, cezanın kalkması talebini kabul eder misiniz?

Kaynak: Fotospor

Etiket: Galatasaray, Dursun Özbek, CASHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor