27 Mayıs 2018, Pazar


> Fenerbahçe > Caner'i futbolun yeni patronu kadro dışı bıraktı

Caner'i futbolun yeni patronu kadro dışı bıraktı

Fenerbahçe'nin yeni sportif direktörü Ali Yıldırım'ın ilk hamlesi Vitor Pereira'nın kendisini 11'e almadığını görünce "sakatlandı deyin. Ben o kulübede oturmam" diyerek rest çeken Caner'in kadro dışı bırakılma kararının Ali Yıldırım tarafından alındığı bildirildi.


15 Nisan 2016 02:12

Caner'i futbolun yeni patronu kadro dışı bıraktı

Geçen hafta Konya deplasmanı sonrasında oluşan futboldaki yeni yapılanma çerçevesinde Caner'in bu sözlerini Hasan Çetinkaya, Ali Yıldırım'a iletti. Yıldırım hemen soyunma odasına indi ve Caner'e sert şekilde tepki verdi. Caner de, Pereira aleyhine çok ağır sözler söyleyince Ali Yıldırım, "git evine" çıkışını yaptı.

Ali Yıldırım aldığı bu kararı abisinden önce kendisinin bir basamak üzerinde olan Mahmut Uslu ile paylaştı. Uslu, Ali Yıldırım'ın aldığı bu karara onay verdi.

Caner'in kadro dışı bırakılmasıyla ilgili alınan kararı son öğrenen ise ziz Yıldırım oldu. Uslu, Ali Yıldırım'ın aldığı kararı başkana iletince Aziz Yıldırım'ın, "iyi yapmış" cevabı vererek Caner'in ipini çekti. Daha sonra Fenerbahçe'nin resmi sitesinden açıklama yapılması için Mahmut Uslu talimat verdi.

 

Kaynak: Fotospor

Etiket: Fenerbahçe, Caner Erkin, Ali YıldırımHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor