21 Nisan 2018, Cumartesi


> Fenerbahçe > Caner Erkin transferi çoktan bitmiş!

Caner Erkin transferi çoktan bitmiş!

İtalya'da yayın yapan La Gazetta, İnter'in Fenerbahçe'de sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan Caner Erkin'i 6 hafta önce gizlice İtalya'da sağlık kontrolünden geçirdiğini yazdı.


29 Nisan 2016 15:53

Caner Erkin transferi çoktan bitmiş!

Fenerbahçe ile Caner Erkin arasındaki buzlar henüz erimezken, İtalya'dan müthiş bir iddia geldi. Çizme'nin önde gelen spor gazetelerinden olan La Gazetta Dello Sport, solak yıldızın isminin sürekli anıldığı İnter için sağlık kontrolünden geçtiğini yazdı.

6 hafta önce...

Haberde verilen detaylarda, Caner'in 6 hafta önce gizlice İtalya'ya giderek, İnter'in sağlık ekibinin de tanıklık ettiği detaylı medikal testlere tabi tutulduğu ifade edildi. Galatasaray'ın eski teknik direktörü Roberto Mancini'nin çalıştırdığı İtalyan ekibinin, Fenerbahçe ile olan sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan Caner Erkin'in çok yakından ilgilendiği bir süredir İtalyan basınında yer alıyordu.

Derbide kesilmişti

Hatırlanacağı üzere, Fenerbahçe'nin 13 Nisan'da Galatasaray ile oynayacağı derbi öncesi Caner Erkin teknik direktör Vitor Pereira'ya yönelik hareketleri nedeniyle kadro dışı bırakılmıştı. Milli futbolcu o günden bu yana tek başına çalışmalarını sürdürüyor.

Son kontratında 2 sezonluk imza atan atan Caner'in, Fenerbahçe ile olan sözleşmesi mayıs 2016 sonunda sona eriyor.

 

 

Kaynak: La Gazetta,

Etiket: Caner Erkin, Fenerbahçe, İnterHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor