26 Nisan 2018, Perşembe


> Spor Magazin > Caner Erkin isyan etti: Artık civcivler de yemiyor!

Caner Erkin isyan etti: Artık civcivler de yemiyor!

A Milli Takım ile Fransa'nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen EURO 2016'da yer alan yıldız oyuncu Caner Erkin, medyada özel hayatına ilişkin çıkan bir habere Twitter hesabında paylaştığı mesajla isyan etti.


14 Haziran 2016 13:34

Caner Erkin isyan etti: Artık civcivler de yemiyor!

Yeni sezonda İtalyan devi Inter'de formaya giyecek olan milli futbolcu, sosyal medya hesabında, "Ufak atın ama bilin ki artık civcivler de yemiyor..." ifadelerine yer verdi.

İlk önce bu tweete kimse anlam veremezken, daha sonra Caner'in hedefinde özel hayatını konu alan bir haber olduğu anlaşıldı.

Caner'i bu mesaja iten Akşam Gazetesi'nde yer alan haberde şu ifadeler kullanıldı:

Caner Erkin, eski eşi Asena Atalay sinir krizi geçirince soluğu yanında aldı. Bunu duyan sevgilisi Şükran Ovalı, Erkin'e görüşme yasağı koydu.

MADDİ MANEVİ TÜM BAĞLARINI KOPARDI

Fenerbahçeli futbolcu milli Caner Erkin, eski eşi Asena Atalay'la olan maddi manevi tüm bağlarını kopardığı iddia edildi.

ÖRNEK BABA TABLOSU KIZDIRDI

Çocukları Çınar için eski eşiyle sık sık bir araya gelip örnek bir baba tablosu çizen Caner Erkin, oyuncu sevgilisi Şükran Ovalı'nın vetosuyla karşılaştı.

SİNİR KRİZİ GEÇİRİNCE CANER'İ ARADI

Geçen hafta evinde sinir krizi geçirdiği öğrenilen Asena'nın ailesinin Caner'i araması Şükran'ı küplere bindirdi.

REST ÇEKTİ

Sevgilisinin eski eşinin evine gittiğini duyan Ovalı, 'Ne Asena, ne de ailesiyle görüşmeni istiyorum' restini çekti. Kız arkadaşının sözünü dinleyen Caner Erkin'in, bununla da yetinmeyip Asena ile tüm maddi ve manevi ilişkilerini sonlandırdığı söylendi.

ORTAKLIĞINI BİTİRDİ

İşe ilk olarak Asena'nın babasıyla ortak olduğu Sirkeci'deki otelden başladı.Eski kayınpederiyle ortaklığı sonlandıran futbolcu, oteli sonrasında satışa çıkardı.

Etiket: Caner Erkin, Fenerbahçe, Asena Atalay, Şükran Ovalı,Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor