21 Haziran 2018, Perşembe


> Fenerbahçe > Caner Erkin için Liverpool devrede

Caner Erkin için Liverpool devrede

Fenerbahçe ile ipleri koparan milli futbolcu Caner Erkin için İngiliz kulübü Liverpool'un devreye girdiği iddia edildi.


02 Mayıs 2016 16:36

Caner Erkin için Liverpool devrede

Fenerbahçe'de olaylı bir şekilde kadro dışı bırakılan Caner Erkin için iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Milli yıldızın İtalyan Klübü İnter ile anlaştığı, Fenerbahçe'de kalmasının büyük ölçüde imkansız hale geldiği İtalyan basını tarafından hemen her gün yazılırken, bugün de İngiliz basını başka bir iddia ortaya attı.

Caner'in İnter ile prensipte anlaştığı ancak herhangi bir bağlayıcı sözleşmeye imza atmadığı iddia edilirken, İngiliz ekipleri Liverpool ve Everton'un da devreye girdiği yazıldı. Ada basını, özellikle Liverpool'un bu tranferde çok istekli olduğu ve milli yıldıza İnter'i saf dışı bıraktıracak çok cazip bir teklifle aklını çelebileceğini iddia etti.

Beşiktaş'ın da devrede olduğu iddia edilen haberde, yarış halindeki takımların büyüklüğü ve ortaya atılan rakamların boyutuna göre Türk ekibinin şansının hemen hemen hiç olmadığı da iddia edildi.

Bilindiği gibi teknik direktör Pereira ile sotunma odasında kadro yüzünden büyük bir tartışmaya giren Caner Erkin, Portekizli hocanın isteğiyle kadro dışı bırakılmıştı. Yönetim de resmi internet sitesinden Caner için ağır ifadeler kullandığı bir açıklama yayınlamıştı. Sonraki günlerde gerek milli oyuncunun takım arkadaşları gerekse yönetimden bazı isimler Caner'i ikna etmeye çalışmış ancak başarılı olamamıştı. Başkan Aziz Yıldırım da takımdan ayrılmayı kafasına koyan Caner için bu saatten sonra bir af çıkarmalarının gereksiz olduğunu vurgulamış, pişman olacaksa ve takımda kalacaksa görüşebileceğini söylemişti.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Caner Erkin, Liverpool, FenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor