22 Nisan 2018, Pazar


> Trabzonspor > Büyükaydın: Borçları kapatamadık, sıkıntı büyük

Büyükaydın: Borçları kapatamadık, sıkıntı büyük

Trabzonspor'da Futbol Koordinatörü Yılmaz Büyükaydın, tutbolcu alacakları konusunda geçmişteki ödemelerle ilgili sıkıntının sürdüğünü itiraf etti.


13 Mayıs 2016 00:43

Büyükaydın: Borçları kapatamadık, sıkıntı büyük

Yılmaz Büyükaydın, “Geçmişteki borçlarla ilgili ödeme maalesef yapamadık. Bu ciddi bir birikimdi. Başkan kendi dönemindeki ödemeleri elinden geldiğince yapıldı. Fakat bu işi çözmedi. Bir önceki seneden verilen çekler, senetler karşımızda blok olarak duruyor. Onları çözmek için büyük gayretler gösterildi ama çözülemedi" diyerek sıkıntının büyüklüğünü anlattı.

AKÇAY: BU YAPI DEĞİŞMEDEN TRABZON DEĞİŞMEZ

Trabzonspor'da bir dönem görev yapan ve bu sezon Osmanlıspor'da harikalar yaratan Mustafa Reşit Akçay katıldığı bir televizyon programında açıklamalarda bulundu. Akçay "Camiada saldırgan bir yapı var. Bu yapıdan kurtulmadıkça bu orada birşeyler düzelmez. Bu huy değişmeden Trabzonspor değişmez. O kulüpte tüyü bitmemiş yetimin hakkı var" ifadelerini kullandı.

SADIKLAR: BORÇ İKİ KATIDIR DİYEN ŞEREFSİZDİR

Trabzonspor'da İbrahim Hacıosmanoğlu başkanlığındaki yönetimde görev alan Köksal Sadıklar, "Trabzonspor'un gerçek borcu 750 Milyon TL" iddialarına sert tepki gösterdi. Sadıklar; "İbrahim Haciosmanoglu yönetimi borcu 430 milyon olarak değil iki katı olarak bıraktı demek şerefsizliktir. Idda doğru ıse ise yetkili kurullar hesap sormuyorsa duble şerefsizliktir. Yok hesap soracagımda bir yerlerden izin alamıyorum diyip istifa etmemek şerefsizliğin dikalasidir" dedi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Trabzonspor, Yılmaz BüyükaydınHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor