23 Haziran 2018, Cumartesi


> Spor Toto Süper Lig > Bursaspor’dan Serdar Aziz açıklaması

Bursaspor’dan Serdar Aziz açıklaması

Bursaspor Kulübü Basın Sözcüsü Suat Paçacı, bazı basın yayın organlarında ve sosyal medyada takım kaptanı Serdar Aziz hakkındaki iddialara ilişkin, "Kulüpten alacaklarının tamamını istediği, genç oyunculara da ’Daha fazla para veren kulüp olursa düşünmeden gidin’ dediği yönündeki iddialar onur kırıcı ve asılsızdır." dedi.


13 Mayıs 2016 16:59

Bursaspor’dan Serdar Aziz açıklaması

Paçacı, yaptığı açıklamada, iki kasığında yırtık bulunan oyuncunun, İstanbul’da özel bir sağlık kuruluşunda tedavisinin sürdürdüğünü söyledi.

Serdar Aziz’in birkaç gün önce Bursaspor tesislerine gelerek kulüp başkanı Ali Ay’a sakatlığıyla ilgili bilgi verdiğini anlatan Paçacı, bu görüşmede transfere ilişkin bir konunun geçmediğini ifade etti.

Oyuncunun bu görüşmede, peşin alması gereken ücrete karşılık kulübün mali durumunu düşünerek çek almayı kabul ettiğini dile getiren Paçacı, Serdar Aziz’in "Keşke Medipol Başakşehir maçında oynayıp kendimi riske atmasaydım ve kalan 3-4 maçta forma giyebilseydim." dediğini aktardı.

Hakkındaki asılsız transfer haberlerinden Serdar Aziz’in de sıkıldığını vurgulayan Paçacı, şöyle konuştu:

"Kulüpten alacaklarının tamamını istediği, genç oyunculara da ’Daha fazla para veren kulüp olursa düşünmeden gidin’ dediği yönündeki iddialar onur kırıcı ve asılsızdır. Aslı astarı olmayan haberler hem Bursaspor’un hem de Serdar’ın imajını zedeliyor. Serdar Aziz, bu haberlerden sonra tedavisini bırakmayı dahi düşündüğünü bize aktardı. Peşin olarak tahsil edilmesi gereken alacaklarına ilişkin 3-4 aylık vadeli çeklere dahi razı oldu. Neden? Çünkü kaptan olarak takımdaki diğer oyunculara örnek olması gerektiğinin farkında. Böyle düşünen bir futbolcunun genç oyunculara ’Fazla para veren kulüplere gidin’ telkininde bulunmayacağı da bir gerçektir."

Etiket: Serdar Aziz, Bursaspor, Fenerbahçe, BeşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor