16 Aralık 2018, Pazar


> Trabzonspor > Burak Yılmaz İstanbul'a geliyor

Burak Yılmaz İstanbul'a geliyor

Başakşehir transferde bir bomba daha patlatıyor…


24 Şubat 2018 01:58

Burak Yılmaz İstanbul'a geliyor

İstanbul ekibinin Burak Yılmaz’ı transfer etmek istediği bunun için 5 milyon euro’luk bir bonservis bedelini gözden çıkardığı bildirildi. Eşi İstemi Hanım’la yeniden birleşme yolunda önemli adımlar atan Burak da, İstanbul’da yaşamak istediğini Başkan Muharrem Usta ile de paylaştı.

Tecrübeli golcünün Başkan Usta ile yaptığı görüşmede bordo-mavili formayı giymek ve Trabzon’da yaşamakla ilgili bir sıkıntısının olmadığını ama ailesinin kendisi için herşeyden değerli olduğunu ve bu fırsatı kaçırmak istemediğini söylediği bildirildi. Usta’nın Burak’a bu konuyu sezon sonunda konuşmak için söz verdiği, Avrupa Kupalarına katılacak bir seviyede sezonu tamamlarlarsa bu isteğine olumlu yanıt verme ihtimalinin yükseleceğini anlattı.

BURAK YILMAZ GÜÇ TESTİNİ GEÇTİ

Bu arada sakatlığı nedeniyle salonda çalışmalarını sürdüren Burak Yılmaz, gerçekleştirilen güç testinde sınıfı geçti. Maç saatine kadar golcü oyuncunun durumunu yakından takip edecek olan teknik heyet, Burak'ın oynamaması durumunda ise “b planı” olan Hugo Rodellaga'yı devreye sokacak.

Kaynak: FotosporEn Son Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş Haberleri


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor