26 Nisan 2018, Perşembe


> Milli Takım > Burak Yılmaz: Emre Mor bizim çiçeğimiz

Burak Yılmaz: Emre Mor bizim çiçeğimiz

A Milli takımımızın santraforu Burak Yılmaz, 2-0 kazanılan Çek Cumhuriyeti maçı sonrasında açıklamalarda bulundu.


22 Haziran 2016 00:20

Burak Yılmaz: Emre Mor bizim çiçeğimiz

A Milli takımımızın santraforu Burak Yılmaz, 2-0 kazanılan Çek Cumhuriyeti maçı sonrasında açıklamalarda bulundu.

Burak Yılmaz maçtan hemen sonra, ''Aslan gibi mücadele ettik. Hak ettik. Hakkmızda birçok şey yazıldı, çizildi. Biz futbolcular olarak susuyoruz. Cevabı sahada veriyoruz. Biz Türk halkı olarak birbirimize bağlıyız. Bizim burada ücadele ettiğimizi bilsinler. Hırvatistan ve İspanya maçından farklı hiçbir şey olmadı. Belki de sloganımız, ''Biz bitti demeden bitmez''e uygun olarak gidiyoruz'' diye konuştu.

Burak Yılmaz basın toplantısında ''prim krizi'' ile ilgili gelen soruya ise, ''Hiç bize bir şey sormadınız ki abi. Burak, 'bu doğru mu?' diye. Dış etkenlerden duyduklarınızı yazdınız. Hayretler içerisindeyim. Keza Arda Turan da öyle. Bu bir Milli dava. Hiç önemli değil. Ne ilk ne de son olacaktır. Önemli değil herkesin canı sağolsun'' şeklinde cevap verdi.

Burak Yılmaz, Emre Mor'un performansı hakkında ise, ''Ben Emre Mor'u tanımıyordum. Buraya geldiğimde tanıdım. Yetenekli olduğunu benim görmeme gerek yok zaten tüm Dünya gördü bugün. Allah ona sakatlık vermesin. Türk futbolu çok güzel bir oyuncu kazandı. Emre Mor bizim gözbebeğimiz. Emre Mor bizim çiçeğimiz. Emre Mor çok daha iyi yerlere gelecektir'' dedi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: burak yılmaz, emre morHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor