21 Haziran 2018, Perşembe


> Milli Takım > Burak Yılmaz: Allah kimseye göstermesin!

Burak Yılmaz: Allah kimseye göstermesin!

A Milli takımımızın Euro 2016 öncesinde hazırlık maçında karşılaştığı Slovenya'ya karşı galibiyet golümüzü atan Burak Yılmaz, maçın ardından açıklamalarda bulundu.


05 Haziran 2016 23:19

Burak Yılmaz: Allah kimseye göstermesin!

A Milli takımımızın Euro 2016 öncesinde hazırlık maçında karşılaştığı Slovenya'ya karşı galibiyet golümüzü atan Burak Yılmaz, maçın ardından konuştu.

Burak Yılmaz, ''Uzun bir sakatlık döneminden sonra geri döndüm. Allah kimseye sakatlık vermesin. Yedek kalmakla, futbolun dışında kalmak bir tarafa sakatlık yüzünden oynayamamak bir tarafa. Sakat olduğunuzda insanın içindeki duygularla savaşmasını bilmesi gerekiyor. Milli takımda 9 ay sonra ilk golümü atmışım. Bu mutluluk verici. Ülkem adına hizmet etmek, orada savaşmak, yorulmak çok mutluluk verici. Avrupa şampiyonası öncesinde olması gurur verici. Herkes milli takımı tutar oldu. Hazırlık maçları çok ölçü olmaz ama yine de kazanmak çok önemli. 1 hafta sonrayı iple çekiyoruz. Hırvatistan, İspanya, Çek Cumhuriyeti iyi takımlar ama biz de iyi takımız. Ben hazır olduğumuzu düşünüyorum. Eksiklerimiz tabi ki var. Avrupa şampiyonasında daha iyi olmalıyız. Daha çok gol atmalıyız. Daha az pozisyon vermeliyiz. Kafa olarak , fizik olarak hazırız. Her şeyimizle hazırız artık bekliyoruz'' dedi.

Kaynak: A Spor

Etiket: burak yılmaz, türkiyeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor