13 Aralık 2018, Perşembe


> Galatasaray > Burak Elmas bombaladı! Galatasaray'da yeni tartışma

Burak Elmas bombaladı! Galatasaray'da yeni tartışma

Galatasaray eski yöneticisi Burak Elmas da, Dursun Özbek yönetimine bayrak açanların safına katıldı…


15 Aralık 2017 00:26

Burak Elmas bombaladı! Galatasaray'da yeni tartışma

Özhan Canaydın döneminde futbol şube sorumluluğu yapan v Faruk Süren’in damadı olan Elmas, “muhakkak ki arada kötü niyetli ve kendi çıkarlarını düşünen insanlar vardır. Ama başkanın unuttuğu veya görmek istemediği çok daha mühim bir şey var.

Galatasaraylıların herşeyi protesto etmesinin ana sebebi, kendisinin dönemi dahil  geçtiğimiz bir kaç dönem içerisinde yapılan yanlışlıklar sebebi ile yönetimlerine ve icraatlarına olan güvenlerinin olmaması. Seçimlerde ise ufak bir gurubun politik hakimiyeti ve çıkar hesapları sebebi ile bunun değişmeyeceğini gördükleri için tüm bu isyanları.

Bu çaresizlik ile benimde katılmadığım şekilde teknik direktör ve futbolcularına tepki gösteriyorlar. Halbuki onları oraya getiren bir yönetim aklı var. Asıl tepki o yönetim aklına. Fatih Terim ismi Galatasaraylılar için bir teknik direktörden fazlasını temsil ediyor.

Sürekli Fatih Terim isminin zikredilmesinin sebebi odur bence. Galatasaraylılar eski günlerini özlüyor. Galatasaray Kulübü hem taraftar sayısı olarak hem de marka olarak büyüdükçe daha büyük bir kesimin ortak aklı ile karar vereceğine, daha da küçük bir azınlığın bir takım başka hesapları ile seçimleri sonucunda yönlendiriliyor. Galatasaray küçülmeyeceğine göre bu ufak kesimin hakimiyetinin bitmesinden başka bir çıkış yolu yok.

Artık Galatasaray 200-300 kişinin tekelinde yönetilemez. Bu bahsettiğim ufak zümre kendi kontrollerinden çıkacak ve kendilerini dinlemeyerek G.Saray'ı ileriye götürebilecek yeni yönetici profillerini de istemiyorlar. O sebep ile dönüp dolaşıp aynı isimler ortalıkta” diyerek yeni bir tartışma başlattı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: GalatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor