25 Nisan 2018, Çarşamba

> Özcan Oal > BÜNYAMİN GEZER'DEN İTİRAFLAR!
Özcan Oal

BÜNYAMİN GEZER'DEN İTİRAFLAR!

23 Ağustos 2016 11:49

İlk haftada hakem yönetimlerinden ziyade MHK eski üyelerinden eski hakem BÜNYAMİN GEZER'in TELEGOL programındaki açıklamaları haftaya damgasını vurdu.


Konuya girmeden şunu belirteyim. BÜNYAMİN GEZER eğer hakem olmasaydı Türkiyede isminden bahsedilir bir kişi olabilirmiydi? Emniyet teşkilatının bir polis memuru olarak yaşar emekli olur ve unutulurdu. Arkasındaki güçlerin isimlerini bir bir açıkladı. Medyeda nasıl iş bulduğunu.Kendisine kimlerin torpil yaptığını falan filan.. Ama Engin Verel'in ''Seni MHK.na FB.Kulübü Başkanı AZİZ Yıldırım'ın getirdiği iddiasına cevap veremedi. Bağlantıyı yapalım.

BUCASPOR-FB maçı ve verdiği PENALTI. Hiç bunlardan bahis olmadı. Bir FETÖ tutturdalar. Hayırlısıyla akladılar. Kimse senin hakemliğin sırasında yaptıkların ve MHK konumunda yaptığın haksızlıklarla ilgili cevaplarına somut cevap veremedi. Klasmanları Ulenberg in yaptığını söylerken Ahmet Güvener'in seminerde ders verdiğini söyledin. O zaman aklın neredeydi? Ben bunu kabul edemem de bas istifayı. O zaman sana hak verelim. Para meselesine gelince. Yüz sene çalışsan kazanamayacağın parayı hakemlik sayesinde kazandın. Hala Cüneyt Çakır'ı örnek gösteriyorsun. Ayıp ayıp. Nankörlük etme! Beni basındaki yerin ilgilendirmez. Şimdiye kadar yaptığın haksızlıklar için gelen bir mesajda ne diyorlar. ''MHK daki İMAM''  Sen bu iftiranın altından kalkmaya bak. Bunu yazan bir HAKEM. Hakemlikte bir ANAYASA yapıp işi otomatiğe bağlasaydınız, kimse ses çıkaramazdı. Sistem herkesi hakkı olduğu yere getirir ses çıkmazdı. İşin içine siyaseti soktunuz. Şimdi ayıklayın pirincin taşını. Şimdilik yeter. Bülent YILDIRIM GS maçında Barış ŞİMŞEK BJK maçında Büyük takım kompleksinden kurtulamadılar. Siz onun hesabını verin.

GEÇELİM HAKEMLERİN BU HAFTAKİ PERFORMANSLARINA

ADANASPOR-BURSASPOR - Halil Umut Meler

Müsabakadaki acemice çaldığı düdükler oyunu gerginleştirdi. Henüz süperlig kalitesinde bir hakem seviyesine gelemedi. Zamanla düzelebilir.Biraz daha otoriter olması lazım.

ÇAYKUR RİZESPOR-KONYASOR - Özgür Yankaya

Haftanın en iyi hakem performansını gösterdi. Futbolculuktan gelmiş olması büyük avantaj. Tebrikler.

TRABZONSOR-KASIMPAŞA - Hüseyin Göçek

Önemli maçta vasat bir yönetim gösterdi. Avrupa maçlarından yorgun olabilir. Önemli bir hatası olmadı.

BEŞİKTAŞ-ALANYASPOR - Barış Şimşek

Alanya aleyhine verdiği penaltı skandal bir karar. Top arkası dönük adamın sırtından koluna çarpıyor.Çocuklar bile güler bu karara.BJK aleyğine verdiği penaltıda ayrı bir komedi! Kimse ne olduğunu anlayamadı. Herhalde ödeştirdi dediler. Kararları zaten rezalet. Ne diyelim. Büyük takımlarımıza hayırlı olsun.

G.BİRLİĞİ-G.ANTEP-  Ümit Öztürk

Aferin iyiye doğru gidiyor. Böyle giderse istikbali parlak. Ufak tefek faul hatalarını es geçerek başarısını kutlarız.

KAYSERİSPOR-AKHİSARBELEDİYE - Yaşar Kemal Uğurlu

Deplasman takımı galip geldi. Hakem ev sahibinden protesto görmedi. Bu iyi bir işaret ama acemice yapılan hatalar pek iyi görünmüyor. Penaltı olmayan bir pozisyonda Cihat Aslan bile kendisini alkışladı. Hep böyle kararlar ver kardeşim bizde alkışlıyalım. Tebrikler.

ANTALYASPOR-OSMANLISPOR - Alper Ulusoy

Haftanın kötüleri arasındaydı.Verdiği kararları bir gözden geçirsin. FİFA kokartı var. Moralini bozmayalım. Allah yolunu açık etsin.

BAŞAKŞEHİR-FENERBAHÇE- Ali Palabıyık

Maçı vasat yönetsede gösterdiği iki kırmızı karttaki cesareti ve ofsayt goldeki iptal kararı kendisini başarılı maç yönetenler sıraına soktu.TEBRİKLER

GALATASARAY-KARABÜKSPOR - Bülent Yıldırım

Kendisine çok güvendiğim bir hakem olan kardeşimiz 3 dk uzatmadan sonra gol atılana kadar maçı devam ettirmekle Karabükspor un bir puanın kan doğradı. Maçtaki yönetimindede takdir haklarını büyük takıma kullanarak beni hayal kırıklığına uğrattı. Formsuzdu deyip geçelim.