19 Ocak 2019, Cumartesi


> Galatasaray > Bu iddialar hapse götürür

Bu iddialar hapse götürür

AMK gazetesinin G.Saray muhabiri Ali Gümen, sosyal medya hesabından Dursun Özbek’le ilgili şok belgeler paylaştı… kendisinin affına sığınarak bu belgeleri kendisinin “kelimesi kelimesine” haber yapıyoruz.


25 Mayıs 2018 00:13

Bu iddialar hapse götürür

* 21 Şubat 2016 tarihinde oynanan G.Saray-Trabzon maçı öncesinde G.Saray futbol takımına Point Otel’de 2 gün konaklama için Özbek Turizm’den 41 bin TL fatura kesilmiş. Ama o dönemde G.Saray’ın faturadaki gibi 2 değil 1 gün konakladığı belirtilmiş. Kalanların isimlerine yer verilmemiş.

Sivas bir Galatasaray maçı için Point Otel’de konaklamak için yer ayırmış. Daha sonra G.Saray geleceği için (yine 2 gün) Sivasspor başka otele yönlendirilmiş. O hotele 5.9 bin TL ödeme yapılmış.

* 18 Şubat; Lazio maçı için yine G.Saray’a 2 gün fatura kesilmiş. Kafilenin 17’sinde hiç gelmediği ve 18’inde günü birlik kaldığı belirtilmiş ama fatura 2 gün üzerinden 45 bin TL olarak kesilmiş. Düşülen notta bunun fatura edilmeyeceği belirtilmiş ama edilmiş.

* Yine 2016 yılı seçim ofisi adı altında 11 günlük bir fatura kulübe kesilmiş. Ne seçimi olduğu ve neden kulübe kesildiği belirtilmemiş.

Her maç için kulübe 3 bin Euro salon kirası kesilmiş. Galatasaray burada maç toplantılarını yaptı.

* Bunlar gibi bir çok fatura var kulübe kesilen. Galatasaray’da zamanında görev yapan insanlara da sordum ama herkes maç öncesi kampların 2 değil 1 gün olduğunu söyledi. Faturaların hepsi 2 gün. Söylediğim gibi yorumsuz bilgileri verdim. Yetkililer bu konuda bir açıklama yapacaktır.

Sayın Dursun Özbek’in cevap hakkı saklıdır. Kendisi beni görmek istemediği için iletişime geçmemiz pek mümkün olmuyor. Belgeler bunlar ve dahası var. Bir yanıtı olursa onu da seve seve yayınlarım.

Kaynak: Ali Gümen (AMK Gazetesi muhabirinin sosyal medya hesabı)Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın