19 Haziran 2018, Salı


> Galatasaray > Bruma: Daha 21 yaşındayım, korkuyorum

Bruma: Daha 21 yaşındayım, korkuyorum

Başkan Dursun Özbek'ten, teknik direktör Jan Olde Riekerink'e kadar herkesin kadroda tutmaya çalıştığı Bruma, ayrılmak istediğini tekrarladı!


24 Temmuz 2016 02:17

Bruma: Daha 21 yaşındayım, korkuyorum

Portekiz'den Noticias Ao Minuto'ya konuşan 21 yaşındaki yıldız adayı, Türkiye'deki durumun kendisini endişelendirdiğini belirtti. Yönetime de ayrılmak istediğini söylediğini itiraf etti.

PSV Eindhoven'a gitmek istediğini belirten Bruma, "PSV benim için harika bir şans. Kulüpler bir türlü anlaşamadı. Hedefimin PSV olduğunu Başkan'a söyledim. Kulübe ve taraftarlara saygım var, onları gerçekten seviyorum" sözlerini kullandı.

Türkiye'deki olayların kendisini endişelendirdiğini belirten Bruma, "Galatasaray her zaman benim kalbimde olacak. Burada kupa kazandım. Ancak Türkiye'deki durum beni korkutuyor. Kulübü suçlayamam. Ancak ülkenin durum bu" diyerek şok etti.
Korktuğunu üzerine basa basa söyleyen Bruma, "Evden dışarıya çıkmaya korkuyorum. Tek başımayım İstanbul'da. Hergün endişelenmek istemiyorum. 21 yaşındayım. Beni anlamalarını istiyorum. Ayrılmak isteme nedednim de bu" dedi.

Kaynak: Fotospor - Noticias Ao Minuto

Etiket: Galatasaray, BrumaHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor