25 Haziran 2018, Pazartesi


> Fenerbahçe > Brezilyalı yıldız kiralık geliyor

Brezilyalı yıldız kiralık geliyor

Salih Uçan, Alper Potuk ve Aatıf'ın varlığı sonrasında 10 numara arayışlarına son veren Fenerbahçe'de yeni hedef sol kanatta da oynayabilen bir forvet oyuncusu.


29 Temmuz 2016 00:58

Brezilyalı yıldız kiralık geliyor

Konuyla ilgilis sürpriz bir iddia ise Brezilya'dan geldi. ESPN Fenerbahçe'nin geçen sezonda Beşiktaş ile beraber talip olduğu ama olumsuz cevap aldığı Dudu için Palmeiras'ın kapısını bir kez daha çaldığını yazdı. Kanal, Dudu'nun haklarının diğer yarısını almak için D.Kiev'ei 3 milyon euro ödemek zorunda olan Palmeiras'ın zor durumda kaldığını bu yüzden 24 yaşındaki yıldız adayını elden çıkarmak zorunda olduğunu yazdı.

Palmeiras'ın bu rakamı ödemek için Aralık sonuna kadar zamanı var. Bu sürede ödeyemezse yapılan anlaşma gereği Dudu yeniden D.Kiev'in oyuncusu olacak. 31 Ağustos'a kadar Dudu satılabilirse bu kez Palmeiras satıştan yüzde 50 alacak. ESPN ayrıca Dudu için Çin'den 20 milyon real yaklaşık 6 milyon euro'luk teklif geldiğini ama bunun reddedildiğini de haberine ekledi. Sözleşmesinde ise 130 milyon real yaklaşık 40 milyon euro'luk bir serbest kalma maddesinin olduğu hatırlatıldı.

Kaynak: Fotospor - ESPN

Etiket: Fenerbahçe, Palmeiras, DuduHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor