21 Haziran 2018, Perşembe


> Basketbol > Bogdan Bogdanovic: O kupayı istiyoruz

Bogdan Bogdanovic: O kupayı istiyoruz

Fenerbahçe Basketbol Takımı'nı yıldızlarından Bogdan Bogdanovic, "Avrupa Kupası’nı istiyoruz. Berlin’de çok sayıda taraftarımız olduğunu biliyorum. Eminim ki, maçlarımızı kendi evimizde oynuyormuş gibi hissedeceğiz" dedi.


02 Mayıs 2016 17:30

Bogdan Bogdanovic: O kupayı istiyoruz

13-15 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan Euroleague Dörtlü Finalleri öncesi Fenerbahçe Dergisi'ne röportaj veren Bogdan Bogdanovic, iddialı mesajlar verdi. Sırp yıldızın öne çıkan açıklamaları şöyle:

"Avrupa Kupası’nı istiyoruz. Berlin’de çok fazla sayıda Fenerbahçe taraftarı olduğunu biliyorum. Eminim ki; maçlarımızı kendi evimizde oynuyormuş gibi hissedeceğiz. Bu da bizi güç verecek.

"Yenilgiye tahammülümüz yok"

Yaptığımız tek şey, rakibin bizim üzerimizde kurmaya çalıştığı baskıya cevap vermek oluyor. Bu sezon bunu yapıyoruz. Bununla birlikte atletik ve mücadeleden vazgeçmeyen oyuncuların da varlığı galibiyetleri getiriyor.

Takımdaki herkesin bir rolü var ve parkeye çıktığımızda o rolü en iyi şekilde yansıtıyoruz. Kaybetmeye, mağlubiyete tahammülü olmayan bir takımız ve bu sayede baskından kurtulmayı başarabiliyoruz.

En sevdiği tezahürat

Çok ateşli bir taraftarımız var. Özellikle de takımdaki her bir oyuncunun adına besteledikleri marşlar ya da şarkılarla bizleri daha da mutlu ediyorlar. Taraftarımızla bir arada olmaktan dolayı çok mutluyuz.

'Vura vura vura! Kıra kıra kıra! Şampiyonluk için! Saldır kanarya!' benim favori marşım diyebilirim."

Etiket: Basketbol, Fenerbahçe, Bogdan BogdanovicHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor