28 Mayıs 2018, Pazartesi


> Galatasaray > Bir hayır! İki belirsiz! Bir sürpriz!

Bir hayır! İki belirsiz! Bir sürpriz!

Fatih Terim'den hayır cevabı alan, Riekerink ve Thomas Schaaf isminde kararsız kalan Galatasaray'da gündeme Alman teknik adam Jürgen Klinsmann geldi.


26 Haziran 2016 01:53

Bir hayır! İki belirsiz! Bir sürpriz!

Cuma günü Fatih Terim'le İzmir'de bir görüşme gerçekleştiren Başkan Dursun Özbek büyük bir şok yaşadı. Milli takımlar teknik direktörü, Galatasaray'a dönme teklifine nazik bir şekilde hayır dedi. Terim'in kendilerine evet diyeceğinden neredeyse emin olan Başkan Özbek aldığı bu cevap sonrasında gözünü Jan Olde Riekerink'e dikti.

Salı günü yapılacak olan yönetim kurulu toplantısında Riekerink ile Alp Yalman'ın anlaşmaya vardığı Thomas Schaaf isimleri masaya yatırılacak. Riekerink ile yola devam etmenin alınacak kötü ilk sonuçta tribünlerin daha güçlü şekilde ''istifa'' seslerini artıracağı bilincince olan Başkan Özbek'i ise korku sarmış durumda. Özbek'in bir başka çekincesi ise Yalman'ın anlaştığı Schaaf isminin de tribünleri kesmeyeceği.

Klinsmann sürprizi

Fatih Terim'den hayır cevabı alan, Schaaf ile Riekerink'i takımın başına getirmesi durumunda alınacak ilk kötü sonuçta ''istifa'' tezahuratları ile karşılaşmaktan korkan Başkan Dursun Özbek, istifa etmesi beklenen Cenk Ergün'e yeni bir görev verdi.

Dursun Özbek, Copa America'da ABD'ye yarı final oynatan Jürgen Klinsmann'ın menajeri ile görüşmesi için ABD'ye gönderdi. Premier Lig takımlarından Southampton'ın da gündeminde olan Alman teknik adamın menajeri ile yapılacak görüşmeden çıkacak sonuç ise Salı günkü yönetim kurulu toplantısında masaya yatırılacak.

Yönetim kurulu toplantısında bu üç ismin dışında Rudi Garcia isminin de bir kez daha gündeme gelmesinin beklendiği konuşuluyor. Fakat herkesin tahminlerinin aksine Salı günü yapılacak yönetim kurulu toplantısından sonra Galatasaray'ın yeni teknik adamının belli olması beklenmiyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: klinsmann, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor