18 Haziran 2018, Pazartesi


> Beşiktaş > Bir acayip Martin Skrtel hikayesi

Bir acayip Martin Skrtel hikayesi

Günden güne bonservis bedeli artan Martin Skrtel için gerçekler ortaya çıkmaya başladı.


19 Haziran 2016 08:52

Bir acayip Martin Skrtel hikayesi

Hem Beşiktaş, hem Galatasaray hem de Fenerbahçe stoper arıyor... üç ekip de Liverpool da forma giyen Martin Skrtel için Türkiye haklarını elinde bulunduran Mithat Halis ile temas kurdu. Bu da Liverpool'un iştahını kabarttı. İngiliziler en iyi zamanında daha 23 yaşındayken 8 milyon Sterlin'e aldığı Slovak stoper için 8 milyon Sterlin'e kadar çıktı.

Aslında Skrtel için ilk temas kuran Beşiktaş'tı. Siyah-beyazlılar Jürgen Klopp'un kadroda düşünmediği Slovak stoper için 1.5 milyon Sterlin teklif etti. İngilizler 2.5 milyon sterlin istedi.

Mithat Halis, Galatasaray ve Fenerbahçe'nin kapısını çalıp, Liverpool'un 2.5 milyon Sterlin istediğini iletti. Önce Galatasaray sonra da Fenerbahçe bu teklifi kabul etti. Bunun üzerine Liverpool, rakamı bir anda 4 milyon Sterlin'e çıkardı. Beşiktaş aradan çekildi.

Fenerbahçe "tamam" dedi. Bunun üzerine Galatasaray da, "bizi zorlar ama Fenerbahçe veriyorsa biz de veririz" dedi. Bunun üzerine Liverpool iyice çıldırdı ve rakamı bir anda 8 milyon sterlin'e çekti. Tabii burada her gün basın karşısına çıkan menajer Mithat Halis'in de büyük payı var. Çünkü, ilk etapta sadece 150 bin Sterlin kazanacak olan Halis'in komisyonu şu an İngilizlerin iddia ettiği gibi Fenerbahçe'ye 7 milyon Sterlin'e gelmesi durumunda 700 bin Sterlin.

Kaynak: Fotospor

Etiket: skrtel, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor