22 Nisan 2018, Pazar


> Avrupadan Futbol > Bilic'den Türkiye'ye Avrupa Şampiyonası sürprizi!

Bilic'den Türkiye'ye Avrupa Şampiyonası sürprizi!

İngiltere'nin West Ham United takımını çalıştıran Slaven Bilic, 2016 Avrupa Şampiyonası sırasında Türk futbolseverlere büyük bir sürpriz yapacak...


17 Mayıs 2016 16:23

Bilic'den Türkiye'ye Avrupa Şampiyonası sürprizi!

2016 Avrupa Futbol Şampiyonası öncesi futbol maçlarını canlı yayınlayacak kanallar yorumcuların peşine düştü. Bu alanda fark yaratmak isteyen yayıncı kuruluşlar yerli ve yabancı isimlerle görüşmelere başladı.

EURO 2016’nın resmi yayıncılarından biri olan Digitürk'ün İcra Kurulu Başkanı Ümit Önal, “Bu turnuvada Türkiye’nin Hırvatistan ile yapacağı mücadeleyi Slaven Bilic’in maç önü ve sonu yorumuyla Digitürk izleyicileri izleme fırsatı yakalayacaklar” dedi.

EURO 2008 maçlarını yayınladıklarını hatırlatan Önal, EURO 2016’nın da resmi yayıncılarından biri olduklarını söyledi.

Önal, futbola olan 15 yıllık aşinalıkları, hem saha içini hem saha dışını ekranlara getirebilme noktasındaki başarıları ve derinlikli analizler yapan yorumcularla Digiturk’un EURO 2016’yı izleyicisine sunacağını bildirdi.

"ÇOK FARKLI BİR DENEYİM OLACAK"

EURO 2008’de Slaven Bilic’in Hırvatistan Milli Takımı’nı çalıştırdığına dikkati çeken Önal, "O dönemde Digiturk ekranlarında hafızalardan silinmeyecek bir karşılaşma izlemiştik. Bu turnuvada Türkiye’nin Hırvatistan ile yapacağı mücadeleyi Slaven Bilic’in maç önü ve sonu yorumuyla Digitürk izleyicileri izleme fırsatı yakalayacaklar. Bizim açımızdan hem anlamlı hem de çok farklı bir deneyim olacak" dedi.

Etiket: İngiltere, West Ham United, Slaven Bilic,Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor