19 Nisan 2018, Perşembe


> Beşiktaş > Bilic: Türkler kimseden korkmazlar

Bilic: Türkler kimseden korkmazlar

Slaven Bilic, Türkiye - Hırvatistan karşılaşmasından önce açıklamalar yaptı.


11 Haziran 2016 23:18

Bilic: Türkler kimseden korkmazlar

Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Slaven Bilic, yarın oynanacak Türkiye - Hırvatistan karşılaşmasının öncesinde açıklamalar yaptı. Hırvat teknik adam şu ifadeleri kullandı :

''Bu zamana kadar bir çok takım çalıştırdım ancak Beşiktaş'ın bendeki yeri farklı. Beşiktaş'ı çalıştırdığımda aldığım keyif kadar hiçbir takımda keyif almadım.

OĞUZHAN BÜYÜK BİR YILDIZ

''Türkiye'de yılın oyuncusu bence Oğuzhan Özyakup'tur. Kendini çok geliştirdi.''

''Türkiye eleme grubunda iyi bir başlangıç yapmadı ama sonrasında Fatih Terim bence bir mucize yarattı.Hırvatistan her zaman iyi bir performans ortaya koydu. İstisnalar haricinde tüm kupalara katıldık. Hırvatistan'ın şu anki kadrosundaki oyuncular turnuvalar konusunda büyük tecrübelere sahipler. Srna, Modric, Corluka... Bu takım kağıt üzerinde belki de Hırvatistan tarihinin en iyi milli takımı. Takım ve bireysel olarak değerlendirecek olursak Hırvatistan bence yarın favoridir.

Türk Milleti çok özgüvenli bir insan topluluğudur. Hiç kimseden korkmazlar ve inanılmaz yetenekleri vardır. Arda maç kondisyonu açısından belki sorun olabilir. Atletico'da her maç oynadı ama Barcelona'da bunu sağlayamadı.''

Kaynak: LİG TV

Etiket: Beşiktaş, West Ham, Hırvatistan, Türkiye, Slaven BilicHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor