25 Haziran 2018, Pazartesi


> Basketbol > Best Balıkesir kalıcı olmak istiyor

Best Balıkesir kalıcı olmak istiyor

Best Balıkesir Başkanı Gafur Çoymak, hedeflerinin Spor Toto Basketbol Ligi'nde kalıcı olmak olduğunu dile getirdi.


11 Haziran 2016 17:09

Best Balıkesir kalıcı olmak istiyor

Spor Toto Basketbol Ligi’ne yükselen Best Balıkesir’in Başkanı Gafur Çoymak, ilk hedeflerinin ligde kalıcı olmak olduğunu açıkladı.

Avrupa’nın en iyi 5 liginden biri olarak kabul edilen ligde tarihlerinde ilk kez mücadele edeceklerini hatırlatan Başkan Çoymak, “Euroleague ve Eurocup’ta mücadele eden önemli takımlarla karşılaşacağız. Onları Balıkesir’de ağırlayacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Beklentiler şimdiden epey yüksek. Hatta kombine talepleri başladı. Biz daha yeni sezon çalışmasını yapmadan şehirde hareketlenme başladı” dedi.

İyi ve doğru yabancı transferi ile başarılı olabileceklerini vurgulayan Gafur Çoymak, “Mete Babaoğlu ile yola devam etmeyi düşünüyoruz. İki yabancılı sistemden 7 yabancılı sisteme geçeceğiz. Doğru tercihler yapmalıyız. İlk yıl çok önemli. Bütün çalışmalarımızı ilk sezon ligde kalıcı olmak için yapacağız. Türkiye’de organizasyonu en iyi 10 kulüpten biriyiz. Sponsorlarımızın, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin ve taraftarlarımızın desteği ile başarılı olacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Etiket: Basketbol, Best BalıkesirEn Son Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş Haberleri


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor