25 Mayıs 2018, Cuma


> Beşiktaş > Beşiktaş'tan Gomez'in menajerine: Bunlar Fenerbahçe'nin oyunu

Beşiktaş'tan Gomez'in menajerine: Bunlar Fenerbahçe'nin oyunu

Fenerbahçe'nin Gomez için yaptığı hamle sonrasında Beşiktaş da kolları sıvadı.


06 Mayıs 2016 00:18

Beşiktaş'tan Gomez'in menajerine: Bunlar Fenerbahçe'nin oyunu

Erdal Torunopulları, Gomez'in transferine aracı olan Doğan Ercan vasıtasıyla Ferber ile temas kurdu. F.Bahçe'nin Gomez üzerinden şampiyonluk yarışında kendilerini karıştırmak için bu hamleyi yaptığını anlattı.

Ferber ise Gomez'in bu durumdan etkilenmediğini hatta aldığı teklifler sonrasında daha büyük bir coşkuyla sahaya çıkarak gollerini atmak için çalıştığını anlattı. Ferber, Torunoğulları'na müjdeyi de verdi: Gomez, Türkiye'de kalırsa Beşiktaş'ta oynar. Kendini artık bir taraftar gibi görüyor.

SOSA'YI KOPARAMAYAN FENERBAHÇE, GOMEZ İÇİN TEKLİF YAPTI

Devre arasında Jose Sosa'yu "hülle" yoluyla River Plate'den almak için çok ince hesaplar yapan Fenerbahçe bu kez de Mario Gomez konusunda Beşiktaş'ın elini zorluyor... öncelikle Gomez'in menajeri Ulli Ferber ile temas kuran Ali Yıldırım, Alman menajere "5.5 milyon euro net" rakamı önermişti. Daha sonra da Fiorentina ile temas kurularak, "3 milyon euro bonservis ayrıca Beşiktaş'a yapmanız gereken ödemeyi de biz üstleneceğiz" çıkışı yapılmıştı.

Sosa sıkıntısını devre arasında bertaraf eden Beşiktaş yönetimi Gomez konusunda ise sıkıntı içine düştü. Çünkü 21 Nisan'da sözleşme yapılmadığı için "bin euro'ya serbest kalır" maddesi düştü. Beşiktaş bu dakikadan sonra Gomez için Fiorentina'yı bonservis için ikna etmek zorunda.

 

Kaynak: Fotospor

Etiket: Beşiktaş, Fenerbahçe, Mario Gomez, Jose SosaHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor