26 Mayıs 2018, Cumartesi


> Futbol > Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye olay gönderme!

Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye olay gönderme!

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi'den Fenerbahçe'ye olay gönderme: Fenerbahçe bize maç mı verecekti!


03 Mayıs 2016 10:31

Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye olay gönderme!

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, FANATİK aracılığıyla Fenerbahçe’ye göndermede bulundu.

Çebi, “Son dönemde Fenerbahçe kanadından, sanki Galatasaray maçı bize verecek gibi akla hayale aykırı, saçma sapan bir algı operasyonu yapılıyor. Eğer bunları Fenerbahçeli yöneticiler söylüyor ve yaptırıyorsa o zaman aklımıza şu geliyor: Demek ki kendileri böyle düşünce içindeler. Biz Galatasaray ile yarışsaydık, Fenerbahçe, Galatasaray’ın şampiyon olmaması için bize maç mı verecekti!” diye konuştu.

‘Basit hesap içinde olmazlar’

Galatasaray’ın büyük bir camia olduğunun altını çizen Ahmet Nur Çebi, “Böyle basit hesaplar içinde olmazlar. Onlar da sahaya çıkıp kazanmak için oynayacak. Fenerbahçeliler aksini düşünüyorsa, bu söylemlerin altında ezilirler. Kendi takımları adına böyle düşünmüşler ki Galatasaray ve Beşiktaş’a iftira atmaya kalkışıyorlar” dedi.

‘Fener kendi işine baksın’ Beşiktaş İkinci Başkanı Çebi, sözlerini şöyle noktaladı: Bizim duruşumuz belli. Rakibimize saygı duyuyoruz. Sahaya alınteri ile kazanmak için çıkacağız. Sadece hakem maçın önüne geçmesin. Fenerbahçe’ye tavsiyemiz, onu bunu bırakıp kendi maçlarına, işlerine baksınlar. Yaratmaya çalıştıkları algı oyununa gelmeyeceğiz. Bunlar abuk sabuk, saçma sapan düşünceler. Altında ezilirler, kalkamazlar.

Kaynak: Fanatik

Etiket: Beşiktaş, Fenerbahçe, Ahmet Nur Çebi,Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor