18 Ocak 2019, Cuma


> Beşiktaş > Beşiktaş'tan Aykut Kocaman'a sert cevap!

Beşiktaş'tan Aykut Kocaman'a sert cevap!

Beşiktaş cephesi Aykut Kocaman'ın yaptığı açıklamalara sert şekilde cevap verdi.


24 Nisan 2018 00:51

Beşiktaş'tan Aykut Kocaman'a sert cevap!

Aykut Kocaman’ın yaptığı iddia edilen, “Beşiktaş’ın oyunu bizi tahrik etmek üzerine kuruluydu. Oyuncularıma yumruk bile atsalar cevap verilmeyecek” dediği sözlere Beşiktaş’tan çok sert cevap geldi.

Siyah-beyazlı yöneticiler, “Kocaman’ın bu sözleri etmiş olacağına inanmıyoruz… ama etmiş demek ki bu iddia yalanlanmadı. O zaman biz de, ‘provoke etmek Fenerbahçe’nin işidir. Provoke etmeyi en iyi onlar bilir’ diyebiliriz rahatlıkla. Daha geçen yıl hocaları Manchester United maçından sonra itiraf etti. Zlatan’ın üzerine onu attırmak için oynadıklarını. Kjaer’in sözlerini hatırlayın.  Çok uzağa da gitmeye gerek yok. İlk maçı hatırlayın. Alper ile Volkan’ın gördükleri kırmızı kartlarda yaptıklarını. Quaresma’yı attırmak için Josef, Mehmet Ekici’nin yaptığı tiyatroları” tepkisini gösterdi.

Aykut Kocaman o sözü söylediyse ifade verecek

Ay başında yapılan İl Güvenlik Toplantısı’nda Metin Doğan’ın yaptığı uyarılar, Aykut Kocaman’ın verdiği iddia edilen bir röportajda taraftarın “sizi 250’lik yaparız” sözleri Fenerbahçe’nin başına dert açtı. Doğan ve Kocaman’ın aldıkları duyumlar ve iddialar ile ilgili İstanbul Anadolu Savcılığı görüş alma kararı verdi. Doğan ve Kocaman’ın savcılığa davet edilmeden görüşlerine başvurulacağı gelen bilgiler arasında. 

Şenol Güneş'ten Kocaman'a mesaj

Aykut Kocaman bir kez daha Fenerbahçe yüzünden tüm Türkiye’yi karşısına aldı… 3 Temmuz sürecindeki “dik duruşu” ile camiasından bile zaman zaman tepki alan Kocaman şimdi de Şenol Güneş’in yaşadığı çirkin olaydan sonra söylediği iddia edilen sözler yüzünden zor durumda kaldı. 

Şenol Güneş daha önce Fenerbahçe muhabirliği yapan menajeri Deniz Türker aracılığıyla Aykut Kocaman’a bir mesaj attı… “Aykut hocam; kafamı yarıldığına, kan olmadığına ve çakmağın olmadığına inanıyorsun sanırım.  Hayatımda pek çok şeyle suçlandım ama ilk kez bir meslektaşım bana yalancı dediği için içim kalbim de yaralandı…”

Kaynak: Fotospor

Etiket: aykut kocaman, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 1 Yorum

TUrk futbolunun temizlenmesi icin futbol icindeki once fetocu satiliklarin sonra seyirci gruplarindaki diger satilmis insanlarin temizlenmesi lazim. Basta Trabzon ve Besiktas olmak uzere, olayli macta fenerli gorunumlu bjk li seyircilerin temizlenmesi lazim....

senol33 - 11:33 24-04-2018