24 Mayıs 2018, Perşembe


> Beşiktaş > Beşiktaş'ta yine Sosa krizi

Beşiktaş'ta yine Sosa krizi

Avusturya kampına sadece ceza yememek için katılmayan Sosa, sabah kahvaltısına katılmayınca Şenol Güneş tarafından kovuldu.


23 Temmuz 2016 11:57

Beşiktaş'ta yine Sosa krizi

Beşiktaş'ta Jose Sosa devri kapandı... sözleşmesinde yer alan yükümlülükleri yerine getirerek ceza almamak için Avusturya'ya giden Arjantinli oyuncu sabah saatlerinde kapmtan ayrıldı. Dün akşam oynanan Al Hilal maçını izlemek yerine takımın kamp yaptığı otelde kalmayı tercih eden Sosa'nın ayrılık kararı almasının nedeninin ise teknik direktör Şenol Güneş'le olan kavgasının yattığı bildirildi.

Güneş'in Al Hilal maçını izlemeye dahi gelmeyen Sosa'ya, "takımın huzurunu bozuyorsun. Enerjimizi düşürüyorsun" resti çekti. Sosa ise, "midem ağrıyor. Biliyorsunuz" cevabı verdi. Sağlık ekibi de Sosa'nın bağırsak enfeksiyonu yaşadığı bilgisini paylaştı. Tartışma bu şekilde kapanırken sabah yaşananlar ise herşeyi bitirdi.

Güneş, sabah kahvaltısına inmeyen Sosa'ya çağırttırdı. Arjantinli oyuncu ise, "kendimi iyi hissetmiyorum. Odamda yiyeceğim" cevabını gönderdi. Güneş ise bunun üzerine, "bir daha hiç inmesin. Toparlansın gitsin" mesajını gönderdi. Güneş'ten gelen bu mesaj ise Sosa'nın kamptan ayrılmasına neden oldu.

Beşiktaş Kulübü'nden resmi açıklama:

Avusturya'da kamp yapan siyah-beyazlılarımızda Jose Sosa, kadro dışı bırakılmıştır.

İstanbul'a dönmesi kararlaştırılan Jose Sosa, kendisine verilen program dahilinde Ümraniye BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde çalışmalarına devam edecektir.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Beşiktaş, Jose SosaHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor