19 Haziran 2018, Salı


> Beşiktaş > Beşiktaş'ta Sosa depremi!

Beşiktaş'ta Sosa depremi!

Arjantinli yıldız, Beşiktaş'tan ayrılmak istiyor. İşte Sosa'nın görüştü takım...


08 Temmuz 2016 13:09

Beşiktaş'ta Sosa depremi!

Beşiktaş'ta Sosa krizi yaşanıyor. Siyah-beyazlı yönetime ayrılmak istediğini resmen ileten Arjantinli oyuncunun Milan'la görüştüğü ortaya çıktı.

Beşiktaş'ın geçtiğimiz sezon kazandığı şampiyonlukta önemli bir rol üstlenen Jose Sosa, siyah-beyazlı kulüpten ayrılmak istediğini yönetime iletti.

Sosa'nın Türkiye'de kalma konusunda ailesini ikna edemediği belirtilirken, son yaşanan terör olayları nedeniyle Arjantinli oyuncunun bu yönde bir karar aldığı öğrenildi.

Hazırlık çalışmalarına katılmak için İstanbul'a gelen Sosa'nın, bizzat Başkan Fikret Orman'la görüşerek, konuyu masaya yatırmak istediği ifade edildi.

Sosa'nın İtalyan devi Milan'la görüşme halinde olduğu da ortaya çıkarken, Arjantinli oyuncunun menajerinin İtalyanlarla pazarlık halinde olduğu gelen bilgiler arasında...

Jose Sosa'yı bırakmak istemeyen Beşiktaş, oyuncunun ısrarlı tutumu nedeniyle kararsız kalmış durumda...
UEFA Mali Fair Play Kriterleri gereği satış yapmadan oyuncu alamayan siyah-beyazlıların, Sosa için iyi bir teklif gelmesi halinde, konuyu değerlendirmeye alabileceği konuşuluyor.

Milan kulübünün Sosa için, 8 milyon Avro'yu gözden çıkardığı belirtilirken, İtalyanların önümüzdeki günlerde resmi teklifle Beşiktaş'ın kapısını çalacağı öğrenildi.Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor