20 Ocak 2019, Pazar


> Beşiktaş > Beşiktaş'ta Şenol Güneş eski takımını yeniden kurmak istiyor

Beşiktaş'ta Şenol Güneş eski takımını yeniden kurmak istiyor

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, 2015-2016 ve 2016-2017 sezonlarında ligi domine eden takımı tekrardan futbolseverlere izlettirmek amacında.


28 Mayıs 2018 01:49

Beşiktaş'ta Şenol Güneş eski takımını yeniden kurmak istiyor

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş’in amacı 2015-16 ve 2016-17 sezonlarında ligi domine eden Beşiktaş’ı yeniden sahalarda göstermek… bu yüzden Marcelo ayarında topu oyuna sokan bir stoper, Oğuzhan’la sözleşme yenilenmesini, Tolgay’ı daha efektif kullanmayı ve Mario Gomez tarzında sırtı dönük oynayıp, takımı öne çekecek bir forvet oyuncusu istiyor. Güneş 1 yıl aradan sonra yeniden orta sahada çok pas yapan, göze hoş gelen ve rakiplerini tekniği ile yok eden futbol anlayışına geri dönmenin planlarını yapıyor.

'Mustafa Pektemek'i Larin'e tercih ederim'

Üzerine basa basa her fırsatta “birinci forvete” ihtiyacı olduğunu söyleyen Beşiktaş’a Fikret Orman, Cyle Larin ismini verdi… Şenol Güneş ise ikinci yarı boyunca son iki haftaya kadar doğru dürüst şansı vermediği ve Beşiktaş seviyesinde olmadığını düşündüğü Larin’le lige başlamayı düşünmediğini iletti. Güneş, Kanadalı forvetle devam etmektense Mustafa Pektemek’e şans vermeyi tercih ettiğini iletti. Kendi bilgisi dışında alınan Negredo, Vagner Love ve Larin’in elden çıkarılarak üst düzey bir forvet alınmasını talep etti. Larin’in satılması istenmiyorsa kiralanabileceğini aktardı. Kadrosunda görmek istediği Burak Yılmaz’ı ise  alternatif olarak düşünüyor. Demba Ba’yı da yine alınması durumunda alternatif olarak kullanmayı düşünüyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: şenol güneş, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın